Jutrzejszy event Galaxy Unpacked zapowiada się co raz to ciekawiej. Kolejne informacje zachęcają tylko do śledzenia nowości od Samsunga, a już teraz wiemy, że będzie głośno o smartwatchu Galaxy Watch 4

.

R E K L A M A

Sam smartwatch to oczywiście nie wszystko, bo szykuje się również nowa odsłona systemu Wear OS, a co za tym idzie – nowy zegarek musi być mocniejszy. Nikt się jednak nie spodziewał, że aż tak mocno firma rozwinie procek.

Nowy Galaxy Watch 4 i nowy procesor

W nowym smart zegarku od Samsunga pojawi się zupełna świeżynka, czyli procesor Exynos W920. Jak zapewnia Samsung, jest to jedyny na świecie układ 5nm, który zostanie wpięty w smart zegarek. Może to tylko zapowiadać, że nowy system operacyjny przyniesie ze sobą naprawdę porządne nowości, które podbiją wartość zegarka, a co za tym idzie – zacznie gonić konkurencję. W Exynos W920 znajdziemy dwa rdzenie Cortex-A55 i mocny układ graficzny Mali-G68. Według Samsunga wydajność takiego procka jest zwiększona o ponad 20% w porównaniu do poprzedniego modelu.

Wspomniane rdzenie Cortex A55 mają natomiast zapewnić dłuższą żywotność baterii.

Urządzenia do noszenia, takie jak smartwatche, nie są już tylko fajnym gadżetem, który można mieć. Są one teraz coraz większą częścią naszego stylu życia, aby zapewnić Ci kondycję, bezpieczeństwo i czujność. Dzięki Exynos W920 przyszłe urządzenia będą mogły uruchamiać aplikacje z atrakcyjnym wizualnie interfejsem użytkownika, zapewniając jednocześnie łączność w podróży dzięki szybkiemu LTE.

– napisał Harry Cho z Samsung Electronics.

Samsung Galaxy Unpacked – transmisja

Wydarzenie Galaxy Unpacked rozpocznie się już 11 sierpnia, a transmisja dostępna będzie oczywiście online. Warto śledzić event, bo Samsung czasami jednak potrafi zaskoczyć. Plotki na razie nic nie sugerują, ale być może pojawi się jakaś niespodzianka.

Gdzie obejrzeć transmisję Samsung Galaxy Unpacked?


Posłuchaj nas!