Samsung ujawnia nowe urządzenia w swojej aplikacji

Samsung ujawnia nowe urządzenia w swojej aplikacji

Opublikowano 15.02.2019 14:57 -


Jeden z głównych konkurentów giganta Apple, czyli firma Samsung idzie na otwartą konfrontację. Samsung wprowadzi do swojej oferty bezprzewodowe, douszne słuchawki, czyli odpowiednik AirPods’ów. Oprócz tego w ofercie znajdą się sportowe smartwatche.

Plotki na ten temat pojawiały się już od kilku tygodni, teraz ciągle brak oficjalnych zapowiedzi. Jednak w aplikacji Samsunga – Galaxy Wearable, pojawiła się nowa aktualizacja. Potwierdza ona wprowadzanie nowych słuchawek i zegarka. Nie ma także pewności czy umieszczenie urządzeń w aplikacji było celowe, czy też była to zwyczajna pomyłka producenta.

Samsung

Na powyższym zrzucie ekranu widzimy, że nowy sportowy zegarek nosi nazwę Galaxy Watch Active. Pod nazwą możemy zobaczyć napis „40mm”, co odpowiada wielkości koperty zegarka. Dla przypomnienia – Apple ma w swojej ofercie smartwatche w rozmiarach 40 i 44mm. Poprzednie smartwatche Samsunga posiadały obrotową ramkę, tutaj można zauważyć, że firma nie zastosowała tego rozwiązania w nowej wersji zegarka. Zegarek fit natomiast wygląda bardoz podobnie jak poprzednie urządzenia Gear Fit.

Apple Watch 4 recenzja – czy warto wydać 2000 złotych i być niewolnikiem powiadomień?

Powyższa wersja aplikacji jest ciągle dostępna i cały czas prezentuje przedstawione modele urządzeń. Na pewno więcej informacji powinno pojawić się już za kilka dni. 20 lutego Samsung organizuje imprezę Unpacked, na której oficjalnie ogłosi między innymi Samsunga Galaxy S10. Można zatem przypuszczać, że firma ujawni także detale dotyczące akcesoriów typu zegarki czy słuchawki.

Wieści z Rozładowani.pl