Wszystko wskazuje na to, że w legendach o żywotności tego telefonu jest dużo prawdy, a przynajmniej się na to zanosi. Dokładnie wczoraj, w dokładny tydzień po kupnie tego modelu, zniknęła pierwsza z pięciu kresek, wskazująca stan baterii. W trakcie tego tygodnia, telefon nie był katowany nadto, gdyż na samych rozmowach za jego pośrednictwem spędziłem ponad godzinę. Oczywiście należy wspomnieć o standardowym sprawdzeniu wszystkich opcji telefonu tuż po jego kupnie ;-)

1734 1298281198 795274

Wynik jest imponujący, gdy założymy, że telefon ma służyć do dzwonienia. Oczywiście poczty, czy portali społecznościowych w wygodny sposób z pewnością nie sprawdzimy, jednak nie do tego telefon był projektowany. O dziwo wbudowana „latarka” przydaje się bardziej niż bym się tego spodziewał ;-)

Co mnie w nim drażni? Otóż telefon jest mniej więcej wysokości samego ajfona, jednak jego grubość jest prawie dwa razy taka jak telefon od Apple. Niemniej polecam wszystkim, którzy poszukują drugiego telefonu, który ma posłużyć tylko i wyłącznie do wykonywania połączeń telefonicznych i do niczego więcej. Co ważne do kupienia za grosze :-)