Samsung pokazał nowy projektor 4K, który jako pierwszy otrzymał certyfikat HDR10+ | IFA 2020

Opublikowano 2.09.2020 12:09 -


Samsung postanowił odpuścić tegoroczne targi IFA 2020 w Berlinie i nie pofatygował się na wyjazd. Niemniej jednak firma przygotowała swój event, na którym zaprezentowano najnowsze produkty. Uznajemy więc, że jest to element IFA 2020, zapraszam zatem na przegląd nowości. Zacznijmy od projektora Premiere.

Nowy sprzęt od Samsunga ma być przełomowym rozwiązaniem z grupy projektorów. Firma zapewnia, że powstał wreszcie sprzęt, który przenosi nas z sali kinowej do domu. Na dzień dobry w sprzedaży będą 2 modele: LSP7T i LSP9T.

Image The Premiere 1

Samsung The Premiere - projektor 4K

Oba z modeli zaoferują nam obraz o przekątnej odpowiednio 120 i 130 cali.  Jeśli chcemy mieć mega ekran, wystarczy nam "kawałek" ściany. Atutem projektora The Premiere ma być wbudowany głośnik. Dźwięk ma być dostępny w systemie Acoustic Beam. Sprzęt wykorzystuje aż trzy lasery, co pozwala na obraz w jakości 4K. Model wyższy, czyli The Premiere LSP9T to również pierwszy projektor na świecie, który dostał certyfikat HDR10+. Technologii nie trzeba chyba nikomu przedstawiać.

Samsung The Premiere - dostępność

Cen niestety nie znamy, a sprzęt ma być dostępny jeszcze w tym roku. Niestety na liście krajów, gdzie premiera się odbędzie nie ma Polski. Urządzenie będzie dostępne na początek w Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Belgii, Niderlandach, Austrii i Szwajcarii, a także w krajach nordyckich.

Więcej o IFA2020:

Wieści z Rozładowani.pl