Już w przyszłym tygodniu rozpoczną się targi MWC 2021 w Barcelonie. Samsung przygotował sporo niespodzianek dla swoich fanów. Przedstawi swoje plany oraz wprowadzi kilka nowych produktów. Prawdopodobnie znamy co najmniej dwa z nich – to Samsung Galaxy Z Fold 3 oraz Flip 3 5G ze składanymi wyświetlaczami.

To wielki powrót, można by napisać. W zeszłym roku międzynarodowe targi elektroniczne MWC odbywały się jedynie w przestrzeni internetowej. W tym roku miały odbyć się tradycyjnie w lutym, ale postanowiono przenieść je na czerwiec. Miało to pomóc i zabezpieczyć ich organizację. Już w przyszły poniedziałek (28 czerwca) targi się rozpoczną. W tym roku znowu będą miały fizyczny wymiar i będą otwarte dla odwiedzających. Na targi powróciły również największe firmy, nie ma więc obaw, że hale będą puste jak podczas IFA 2020.

R E K L A M A

Samsung Galaxy Z Fold3 oraz Flip3 5G

Spodziewamy się kilku ciekawych produktów od Samsunga, niektóre z nich będą nowymi usługami jak Samsung Watch Design Studio czy Samsung Good Lock. Znacznie bardziej czekamy jednak na fizyczne produkty, a wśród nich z dużą dozą prawdopodobieństwa zostaną zaprezentowane nowe smartfony ze składanymi wyświetlaczami.

Samsung Galaxy Z Fold3

Za przeciek, który jest źródłem tego materiału po raz kolejny odpowiada znany już chyba wszystkim Evan Blass. Zdjęcia, które udostępnił za pośrednictwem swojego konta Twitter pokazują nowego Samsunga Galaxy Z Fold3 dysponującego dodatkowo piórkiem S Pen, które ma być całkowicie kompatybilne ze specyficznym wyświetlaczem tego telefonu. Na zdjęciu widać też niewielkie zmiany w module aparatu, który po prostu lepiej wygląda.

Niedługo po wycieku pierwszego zdjęcia, Evan pokazał nam też wspólną grafikę dwóch modeli. Tym drugim jest model Samsung Galaxy Flip3 5G. Tu zmiany dotkną nie tylko układ aparatu, ale również zewnętrzny wyświetlacz, który jest znacznie większy, a przez to bardziej użyteczny.

Samsung Galaxy Z Flip3 5G

Niestety, jak to zwykle bywa, nie mamy wieści o specyfikacji czy też nowych, kluczowych funkcjach. Na pocieszenie pozostaje fakt, że planowana premiera odbyć się ma wedle plotek, właśnie podczas MWC.