Bez wątpienia jest to już kolejna próba podejścia do tematu składanych telefonów przez koreańskiego producenta. Pierwsze były niezbyt udane, jednak z każdym kolejnym jest coraz lepiej. Nowy model ma kosztować 8799 złotych.

Model dostępny jest w dwóch kolorach: „Klasyczna czerń” i „Miedziany brąz”. Samsung zastosował nową technologię przy montażu zawiasów, bez żadnego problemu Galaxy Z Fold 2 zmienia się ze smartfonu o 6,2- calowym ekranie zewnętrznym z wyświetlaczem rozciągającym się od brzegu do brzegu, do 7,6-calowego urządzenia z wyświetlaczem 2X, dostępnym po rozłożeniu.

App Pair – uruchamiaj wiele aplikacji jednocześnie

Teraz możesz uruchomić do 3 aplikacji jednocześnie — a jeśli zapiszesz ich układ, za każdym razem będą otwierały się tak samo.

Gaming na nowym poziomie

Wykorzystaj krótkie czasy reakcji i płynne działanie na ekranie głównym 120 Hz.14 Lub podłącz kontroler i Galaxy Buds Live by cieszyć się nieograniczoną rozrywką w czasie rzeczywistym.

Samsung postanowił odpuścić tegoroczne targi IFA 2020 w Berlinie i nie pofatygował się na wyjazd. Niemniej jednak firma przygotowała swój event, na którym zaprezentowano najnowsze produkty. Uznajemy więc, że jest to element IFA 2020, stąd informacje o premierach tej firmy znajdują się w sekcji IFA 2020.

Więcej o IFA2020: