Samsung Galaxy Tab S6 już dostępne w Polsce, w dwóch wariantach

Samsung Galaxy Tab S6 już dostępne w Polsce, w dwóch wariantach

Opublikowano 10.09.2019 10:17 -


Zaledwie dwa miesiące temu Daniel w swoim artykule przedstawiał Wam liczne informacje dotyczące najnowszego tabletu od Samsunga. Flagowy produkt, który powinien być piątym z kolei, nazwany został Tab S6, co mogłoby wskazywać na wykorzystanie wysokiej jakości komponentów. Pojawiły się także doniesienia o specyfikacji, licznych funkcjonalnościach oraz oficjalnej odsłonie wyglądu Galaxy Tab S6. Nadszedł wreszcie wielki moment dla producenta, który wprowadził swój sprzęt na rynek polski. Jak prezentuje się aktualna oferta?

Flagowy tablet od Samsunga zadebiutował na półkach naszych sklepów zaledwie kilka dni temu. Dostępny jest w dwóch wariantach obsługi sieciowej, co oczywiście ma znaczny wpływ na ostateczną cenę produktu. Jesteście ciekawi, w jakiej cenie będzie można upolować najnowszego Galaxy Tab S6?

Samsung Galaxy Tab S6 wreszcie w polskich sklepach

Prezentacja flagowego tabletu koreańskiego producenta miała swoje miejsce jakoś na początku sierpnia. W wielu krajach trafił on na półki razem z najnowszym smartfonem, co mogło częściowo przyćmić jego premierę. Oczywiście nie w naszym kraju. Wczoraj Samsung postanowił oficjalnie poinformować swoich użytkowników o możliwości zakupu Galaxy Tab w polskich sklepach. Na dodatek stały się one częścią specjalnej oferty „Odkup”, co pozwoli odzyskać wiernym fanom marki aż do 400 zł przy zwrocie starego urządzenia – smartfona bądź tabletu. Ta promocja jest jednak ograniczona tylko do 30 września. Jeśli więc koniecznie do Waszej kolekcji urządzeń Samsunga musi dołączyć Galaxy Tab S6, to szybko skorzystajcie ze zniżki, ceny powalają bowiem na kolana.

galaxy tab s6

Dwa warianty i zniewalające ceny

Galaxy Tab S6 należy do tej gamy tabletów, które śmiało mogłyby konkurować z różnymi laptopami. Świadczy o tym nie tylko ich funkcjonalność, ale także wysoka cena. Podstawowy model tabletu z łączem Wi-Fi ma kosztować 3099 zł, z kolei za wersję z LTE użytkownicy będą musieli dopłacić jeszcze 400 zł. Co otrzymujemy za tak wygórowaną kwotę? Przede wszystkim ekran AMOLED o przekątnej 10.5”, kompatybilny z rysikiem S Pen z możliwością sterowania gestami. Dodatkowo znajdziecie tam Snapdragona 855, 6 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci wewnętrznej.

galaxy tab s6

Szczegółową specyfikację oraz pełną kolorystykę można sprawdzić już w wielu sklepach z nowinkami sprzętowymi. Zachęcam Was do szybkiego zaopatrywania się w Galaxy Tab S6 razem ze zniżką 400 zł, która pozwala na zakup droższej wersji, niwelując koszta. Jak myślicie, czy najnowszy tablet od Samsunga będzie w stanie przebić tegoroczną propozycję od Apple?

Wieści z Rozładowani.pl