Samsung Galaxy S9 - wyciekły rendery

Samsung Galaxy S9 – wyciekły rendery

Opublikowano 22.11.2017 12:13 - 6


Dotychczas w sieci dało się znaleźć sporo koncepcyjnych zdjęć/renderów Samsunga Galaxy S9. Teraz natomiast w sieci krążyć zaczął render od wiarygodnego źródła.

Tym wiarygodnym źródłem jest firma Ghostek, która produkuje etui na telefony. W ich renderze wzmocnionej obudowy do Galaxy S9 można zobaczyć kilka szczegółów, jednak pamiętajmy, że producenta casów nie do końca mogą interesować detale. Jedno jest pewne – rozmieszczenie kamer i przycisków to coś na co szczególnie zwrócą uwagę podczas projektowania etui. A tutaj zmiany.

Widać, że podwójne kamery nigdzie się nie wybierają. Niezbyt trafnie umiejscowiony czytnik linii papilarnych w S8, w końcu zmieni swoje położenie. Możemy się także dowiedzieć, że przycisk dedykowany asystentowi od Samsunga – Bixby także zostanie z nami na przynajmniej kolejną generację.

Na Górnej belce, jak zawsze widać garść sensorów. Jest ich sporo. Można się domyślać że czytnik źrenic zostanie, bądź dołożą kolejny czujnik aby ulepszyć odblokowywanie twarzą.

Co najciekawsze

Na zdjęciu ewidentnie widać dwa piktogramy na dolnej krawędzi. Symbol USB oraz… Słuchawek. Najwyraźniej gniazdo jack z nami zostanie jeszcze w 9 generacji Samsuna Galaxy.

Swoją drogą, dość masywna ta obudowa.

Wieści z Rozładowani.pl