Samsung Galaxy Note 20 i kilka innych modeli już niedługo. Zapowiedziano Galaxy Unpacked 2020

Opublikowano 9.07.2020 16:27 -


W zeszłym roku przed premierą Note 10 wiedzieliśmy o tym urządzeniu już chyba wszystko, co było istotne. W tym roku o nadchodzącym Samsung Galaxy Note 20 i jego wszystkich odmianach nie wiemy prawie nic. Nie będziemy musieli jednak długo czekać, producent zapowiedział imprezę Galaxy Unpacked 2020, na której zaprezentuje kilka ciekawych urządzeń.

Galaxy Unpacked 2020 odbędzie się już 5 sierpnia. Samsung tradycyjnie przewidział transmisję tego wydarzenia na swojej stronie. Nie wiemy, czy w obecnej sytuacji, firma zaprosi na imprezę dziennikarzy lub inną wąską grupę osób. Wiemy jednak, że Note 20 to nie jedyne urządzenie, które tam zobaczymy.

Samsung Galaxy Note 20 i Note 20 Ultra

Tradycyjnie spodziewamy się nie jednego, a trzech Samsungów Galaxy Note. Jeden dostępny będzie w wersji standardowej, drugi będzie bardziej zaawansowany i nosi nazwę Note 20 Ultra. Pokazany będzie też tańszy model, odpowiednik wersji Lite.

Samsung Galaxy Note 20

Nie wiemy za dużo o parametrach urządzenia. Wiadomo jest, że telefon pracować będzie pod kontrolą procesora Snapdragon 865, a w wersji sprzedawanej na naszym rynku z procesorem Exynos 990. Pytaniem jest, czy Samsung zdecyduje się użyć wersji Snapdragon 865 Plus, czy nie - bo taki procesor ma mieć składany Z Flip 5G.

Rosyjska wersja oficjalnej strony Samsung zdradziła prawdopodobnie finalny wygląd Galaxy Note 20. To czarne zdjęcia, które ilustrują wpis. Jeśli to faktyczny wygląd, a nie Render jakiejś wcześniejszej wersji, to Note 20 będzie dysponował trzema oczkami kamery oraz dodatkowymi jak moduł ToF. Jeden z aparatów będzie miał peryskopową optykę.

Wedle innych informacji przekazanych, chociażby przez Jimmi is Promo, urządzenie będzie miało jeszcze mniejsze ramki wyświetlacza oraz zmienione umiejscowienie rysika. Na koncie Twitter Jimmiego, zobaczycie testowe urządzenie, które miał w posiadaniu.

Samsung Galaxy Fold 2, Flip 5G oraz nowe smartzegarki, tablety i akcesoria

To, co jest niemal pewne to to, że podczas tej imprezy zobaczymy również nowego Samsunga Galaxy Fold 2. Ma on zadebiutować z większym wyświetlaczem 7,7 cala, lepszymi kamerami i kilkoma pomniejszymi zmianami. Zmieni się też jego nazwa i będzie pasowała do reszty rodziny — Samsung Galaxy X Flip 2.

Oprócz tego odświeżony zostanie Galaxy Z Flip, który otrzyma wersję z obsługą 5G. Na stronie internetowej Samsunga, dostępny jest formularz, służący do rejestracji udziału w wydarzeniu. Co ciekawe, rozwijany formularz może zdradzać też premierę nowego smartzegarka, tabletu lub nowych słuchawek Buds.

Źródło: The Verge.

Wieści z Rozładowani.pl