W tym roku widzieliśmy naprawdę sporo ciekawych urządzeń. Wśród nich brakuje jednak dwóch najgorętszych — nowego iPhone’a 11 oraz Samsunga Galaxy Note 10. Ten drugi, w większym wariancie, właśnie pokazał się na zdjęciach.

O najnowszej odsłonie Samsunga Galaxy Note 10 pisaliśmy już kilka razy. Opublikowaliśmy też zbiorczy artykuł, który zawierał wszystkie najważniejsze informacje. Jest jeszcze kilka spraw, które nie wyszło na jaw. Z każdym dniem wiemy coraz więcej o flagowym okręcie Samsunga. Tym razem zapozował na prawdziwych (chociaż jakościowo słabych) zdjęciach.

Nazwany po staremu

Chociaż wydawało nam się, że nowy Galaxy Note 10 w większy wariancie zmieni nazwę na Pro, to wszystko pozostanie w zgodzie z tradycją. Reasumując wszystkie informacje, czekamy na trzy wersje Galaxy Note 10. Do dyspozycji użytkownika będzie model podstawowy z ekranem 6,4 cala, model Plus z ekranem 6,7 cala oraz wariant tego ostatniego, ale ze wsparciem dla szybkich sieci 5G.

R E K L A M A

Niewyraźne zdjęcia to stopklatki z filmu przedstawiającego działające urządzenie. Na pewno ciekawszym i lepszym jakościowo byłby film (który gdzieś zaginął), ale nawet z samych zdjęć możemy dowiedzieć się kilku rzeczy.

5C6375B9 16FF 4EB7 B573 BE6C4ADD5D0B

Po pierwsze nazwa, o której już sobie powiedzieliśmy. Po drugie, Note 10+ będzie posiadał potrójny aparat oraz dodatkowy typu ToF do śledzenia głębi. To koniec plotek o aparacie z czterema obiektywami. Oprócz tego potwierdziły się informacje o dziurce na kamerę selfie, która znalazła się pośrodku górnej części ekranu. To zmiana względem wyglądu Galaxy S10, który posiadał ją po prawej stronie.

Nie wiem, czy macie takie uczucie jak ja, ale patrząc na modele Note 9 oraz Note 10, mam wrażenie, jak gdyby różniło je kilka lat produkcji. Samsung, dobra robota!


Posłuchaj nas!