Samsung Galaxy M41 - tak wielkiej baterii nikt się nie spodziewał. Ten smartfon wytrzyma kilka dni pracy

Opublikowano 7.07.2020 10:16 -


Na rynku mamy już wszystko, czego nie potrzebujemy. Składane wyświetlacze, po kilka kamer czy wodospadowe krawędzie obudowy. Są też urządzenia, którym ukradziono port słuchawkowy i głośniki stereo, mamiąc nas niesamowitą jakością dźwięku przesyłanego po Bluetooth. Samsung chce nam dać coś, czego chyba wszyscy chcemy — smartfon z porządną baterią. Samsung Galaxy M41 już się zbliża!

Możecie sądzić, że przesadzam. Przecież sporo się zmieniło na przestrzeni kilku ostatnich lat. Bateria o pojemności blisko 5000 mAh to już nie nowość, taką pojemność ma nawet nowa Motorola One Fusion+, którą właśnie testuję. Samsung Galaxy M41 ma mieć ją jednak znacznie większą, takiego monstrum nie widzieliśmy już od dawna.

Samsung Galaxy M41 z baterią 6800 mAh

Informacje, które dla Was mamy publikujemy za stroną SamMobile, która pierwsza ogłosiła powyższe rewelacje. Informacja ta oparta jest na danych opublikowanych za pośrednictwem koreańskiego odpowiednika urzędu odpowiedzialnego za homologacje sprzętu. Można uznać ją więc za fakt.

Samsung M51

Powyższy zrzut prezentuje potwierdzenie tej informacji. Wcześniejsze plotki dawały też nieco jaśniejszy obraz nadchodzącego, nowego urządzenia od Samsung. Do tej pory nie ma pewności, czy Samsung nazwie ten model symbolem M41, czy zdecyduje się przeskoczyć do symbolu M51, o czym mówiło się wcześniej.

Samsung M41

To, co wydaje się w miarę pewną informacją to wygląd urządzenia, który zdradza znany na Twitterze leakster OnLeaks. Prezentuje on urządzenie, którego 6,5-calowy wyświetlacz ma wycięcie na kamerę selfie oraz trzy oczka kamery na tyle. Główny aparat miałby mieć matrycę aż 64 MP. Nieźle jak na budżetowy model.

Samsung Galaxy M41 pracować ma pod kontrolą procesora Qualcomm Snapdragon 730. Oprócz tego smartfon posiadać będzie 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięci dla użytkownika. To, co najbardziej zachwyca to ogromna bateria o pojemności aż 6800 mAh. Trzeba przyznać, że podobną baterię miało tylko kilka urządzeń, żadne z nich jednak nie pochodziły od tak znanej marki, jak Samsung. Tajemnicą jest cena urządzenia, ale pojawiają się plotki o tym, że wynosi ona około 250 dolarów. Nie jest to więc wiele za tak ciekawe urządzenie.

Źródło: Phone Arena, SamMobile.

Wieści z Rozładowani.pl