Samsung Galaxy A9 Pro z dziurką już dostępny w Korei - zobacz zdjęcia

Samsung Galaxy A9 Pro z dziurką już dostępny w Korei – zobacz zdjęcia

Opublikowano 25.01.2019 13:53 -


W ostatnich miesiącach ubiegłego roku Samsung zaprezentował swój nowy model, Galaxy A9. Posiadał on cztery obiektywy. Natomiast teraz, w Korei zadebiutowała jego nowsza wersja, Samsung Galaxy A9 Pro. Posiada on wyświetlacz Infinity-O.

Warto zaznaczyć, że zarówno cztery obiektywy, jak i wspomniany ekran Infinity-O będą także w najnowszym flagowcu Samsunga, czyli w Galaxy S10, o którym pisałem parę dni temu, kiedy to wyciekły jego zdjęcia. Będzie on dostępny za miesiąc. Innowacyjny wyświetlacz, nie jest jednak prezentowany pierwszy raz. Miał on już swoją premierę w Samsungu Galaxy A8s, sprzedawanym w Chinach.

Samsung Galaxy A9 Pro – specyfikacja

Wszystkie nowe ekrany Samsunga charakteryzują się osławioną już dziurką w ekranie. iPhone X i nowsze modele od Apple, posiadają notcha. Samsung musiał zrobić coś nowego, więc zrobił… dziurę. Przedni aparat posiada 2,4-megapikselowy obiektyw. Galaxy A9 Pro, w tylnej części posiada natomiast trzy aparaty. Pierwszy z nich to podstawowy obiektyw 24 MP. Drugi to teleobiektyw 10MP, a trzeci to obiektyw portretowy, z dość dużą głębią ostrości.

Samsung Galaxy A9 Pro

Wewnątrz telefonu znajdziemy dość mocne podzespoły. 6 GB pamięci RAM powinno zapewnić płynność w działaniu systemu. Dodatkowo dostaniemy 128 GB pamięci wewnętrznej, a całość zasilana jest baterią o mocy 3 400 mAh.

Nie zanosi się na to, aby A9 Pro pojawił się w Europie czy w Stanach Zjednoczonych. Koreańska wersja daje nam jednak podgląd na sam wyświetlacz Infinity-O, który do tej pory był sporą tajemnicą, widoczną jedynie na chińskim A8s, lub wyciekających co chwilę zdjęciach Galaxy S10 i S10 Pro.

Wieści z Rozładowani.pl