Samouwielbienie Apple? Zdecydowanie tak!

Opublikowano 26.10.2012 7:12 -


Kilka dni temu, mieliśmy do czynienia z kultową, październikową konferencją Apple. Kultową, ze względu na to, że fani marki (i nie tylko) mogą zobaczyć co Apple ma do zaoferowania, jakie nowe produkty pojawia się na rynku i jak wiele pieniędzy wielbiciele marki będą musieli przygotować, by zakupić nowy sprzęt. Oczywiście przy okazji premiery nowych urządzeń, wytyczane są nowe trendy, które będą obowiązywać na rynku, choć osobiście odnoszę wrażenie, że jak na razie to mamy cały czas odgrzewanego kotleta.

Pomijając aspekt merytoryczny, a skupiając się na warstwie prezentacji jest kilka ciekawych, typowych elementów każdej konferencji Apple. Nie występują na niej panowie z ciasno związanych garniturach lecz obowiązuje strój nieco mniej formalny. Dodatkowo, jak się okazuje język używany podczas takich prezentacji jest cukierkowy, aż nadto. Przynajmniej po obejrzeniu poniższego materiału.

Ekipa TechCrunch przygotowała kompilację samych superlatyw, które pod adresem produktów Apple wygłaszali osoby występujące na konferencji. Tak oto powstał 3 minutowy materiał wideo, będący hymnem samouwielbienia Apple. Aż niedobrze się robi od słów takich jak: fantastyczny, niesamowity, rewolucyjny, niewiarygodny... etc. ;-)

 

Wieści z Rozładowani.pl