W przyszłym miesiącu oferta wzbogaci się o trzy pozycje.

Abonament PS Plus posiada większość użytkowników i właścicieli konsol PlayStation. Atrakcją jest dla nich wyczekiwanie na koniec miesiąca, kiedy to zostają zapowiadane gry na następny okres. Ostatnio było różnie z jakością gier, ale maj powinien być doceniony przez graczy.

Przede wszystkim darmowa będzie kultowa strzelanka Battlefield V. Gra dostępna jest na konsole PS4, ale także – dzięki kompatybilności wstecznej – na konsole nowej generacji PS5. Produkcje te będą dostępne do pobrania już 4 maja.

Maj 2021 – darmowe gry w PS Plus

Battlefield V (PS4/PS5)

Weź udział w największym konflikcie w historii w Battlefield™ V. Seria wraca do swoich korzeni dzięki zupełnie nowemu spojrzeniu na II wojnę światową. Bierz udział w starciach wieloosobowych ze swoją drużyną w Wielkich Operacjach i w kooperacyjnym trybie Sił Połączonych lub poznaj jednoosobowe Opowieści Wojenne. Walcząc w niesamowitych miejscach na całym świecie, możesz cieszyć się największą i najbardziej wciągającą grą z serii. Teraz możesz spróbować sił również w Burzy Ognia – trybie Battle Royale w stylu Battlefield.

 • Burza Ognia – Battle Royale w stylu Battlefield. Zdominuj wrogów na największej mapie w historii serii, korzystając z arsenału broni i pojazdów.
 • II wojna światowa w zupełnie nowej odsłonie.
 • 64-osobowe starcia wśród chaosu wojny.
 • Najbardziej wciągająca gra z serii Battlefield.
 • Poznaj nieopowiedziane Opowieści Wojenne.
 • Teatry Wojny – nowe rozdziały przeniosą was na najważniejsze areny konfliktu, na których czekają nowe pola walki i rodzaje broni.

Stranded Deep (PS4/PS5)

OPANUJ SZTUKĘ PRZETRWANIA W GRZE PRZYGODOWEJ OSADZONEJ W OTWARTYM ŚWIECIE
W wyniku tajemniczego wypadku samolotowego rozbijasz się na środku Pacyfiku. Nie mając jak wezwać pomocy, musisz samotnie walczyć o przetrwanie.

BUDUJ. TWÓRZ. PRZETRWAJ. UCIEKNIJ.
Nurkuj i przemierzaj ląd w poszukiwaniu materiałów do budowy niezbędnych do przetrwania narzędzi, broni i schronienia. Zachowaj czujność: głód, pragnienie i warunki pogodowe działają na Twoją niekorzyść w starciu ze zgubnymi żywiołami i niebezpiecznymi stworzeniami Pacyfiku.
Walcz o przetrwanie!

Wciel się w rolę ocalałego uczestnika katastrofy lotniczej, który rozbił się gdzieś na Pacyfiku. Doświadcz przeraźliwych spotkań w nieskończonym środowisku, zarówno na lądzie, jak i pod wodą. Staw czoła niezwykle niebezpiecznym sytuacjom, które sprawią, że żadna gra nie będzie taka sama.
Zbieraj materiały. Odkrywaj. Przetrwaj. Ucieknij

Wreckfest (PS5)

Złam zasady i poznaj maksymalnie kontaktowe wyścigi w grze Wreckfest!

Przygotuj się na gigantyczne kraksy, spychanie z toru tuż przed metą i wymyślne sposoby na gięcie blachy! Te i inne niepowtarzalne chwile, okraszone wiernie oddanymi zasadami fizyki, przeżyjesz tylko w grze Wreckfest, stworzonej przez legendarne studio Bugbear – twórców FlatOut 1 i 2!

 • Pal gumę i wyginaj blachę na najbardziej odjechanej arenie samochodowej!
 • Niesamowite samochody – stare, poobijane, pełne szpachli i charakteru! Od amerykańskich krążowników szos po zwinne auta z Europy i Azji! W innych grach czegoś takiego nie znajdziesz!
 • Prawdziwy tuning – zmieniaj nie tylko wygląd, lecz także wytrzymałość karoserii samochodów!
 • Gra wieloosobowa – rozbijaj się ze znajomymi przez sieć i rywalizuj na całego, walcząc o dominację w demolce!
 • Tryby wyzwań – przeżywaj komiczne chwile za kierownicą takich cudeniek jak kombajn, kosiarka, gimbus czy trójkołowiec!