Jak zacząć pracę w gamedev - level designer [s03e05] WWWłaśnie Podcast część1

Opublikowano 13.08.2020 8:34 -


Chcesz zacząć tworzyć gry? A może projektować strony i aplikacje? Dzielimy się naszymi doświadczeniami, aby ułatwić Ci wejście w rynek Gamedev oraz UX.

Dodatkowo pierwszy konkurs w naszym podcaście. Dodatkowo ogłosiliśmy pierwszy konkurs na WWWłaśnie podcaście, którego sponsorem jestem ja oraz moje roztargnienie 😂. Po detale zapraszam do odsłuchania odcinka. Do wygrania książka "Dizajn na co dzień". Należy wysłać zdjęcie ciekawego interfejsu na lukasz@dailyweb.pl. Na zgłoszenia czekamy do 1 września 2020. Po tym terminie razem z Adrianem wybierzemy najciekawsze zdjęcie i odezwiemy się do zwycięzcy.

Odcinek wyszedł nam dość długi. Dzielimy go na dwie części. Pierwsza, opublikowana dziś dotyczy rozpoczęcia pracy w branży gier. Adrian dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy w przemyśle gier. Na co warto zwracać uwagę chcąc znaleźć pracę w gamedev.

Kilka zasad jest dość uniwersalnych, jak w reszcie IT. Główne polecane miejsce do nauki przez Adriana to Unity Learn , które pod wieloma względami jest lepsze niż na przykład Udemy. Jeśli chcesz zacząć pracować w branży gier, warto śledzić ten kanał YT . Adrian dzieli się też swoją historią odnośnie tego, jak trafił do GameDev poprzez działanie jako pierwsza linia wsparcia dla graczy. Na tak zwanym supporcie. Inne linki z odcinka: The sims game design documents skillshot

Wieści z Rozładowani.pl