Dodatkowo pierwszy konkurs w naszym podcaście. Dodatkowo ogłosiliśmy pierwszy konkurs na WWWłaśnie podcaście, którego sponsorem jestem ja oraz moje roztargnienie 😂. Po detale zapraszam do odsłuchania odcinka. Do wygrania książka „Dizajn na co dzień”. Należy wysłać zdjęcie ciekawego interfejsu na lukasz@dailyweb.pl. Na zgłoszenia czekamy do 1 września 2020. Po tym terminie razem z Adrianem wybierzemy najciekawsze zdjęcie i odezwiemy się do zwycięzcy.

Odcinek wyszedł nam dość długi. Dzielimy go na dwie części. Pierwsza, opublikowana dziś dotyczy rozpoczęcia pracy w branży gier. Adrian dzieli się swoimi doświadczeniami z pracy w przemyśle gier. Na co warto zwracać uwagę chcąc znaleźć pracę w gamedev.

Kilka zasad jest dość uniwersalnych, jak w reszcie IT. Główne polecane miejsce do nauki przez Adriana to Unity Learn , które pod wieloma względami jest lepsze niż na przykład Udemy. Jeśli chcesz zacząć pracować w branży gier, warto śledzić ten kanał YT . Adrian dzieli się też swoją historią odnośnie tego, jak trafił do GameDev poprzez działanie jako pierwsza linia wsparcia dla graczy. Na tak zwanym supporcie. Inne linki z odcinka: The sims game design documents skillshot