Sprzęt w przedsprzedaży dostępny jest w kilku polskich sklepach. Cena tańszej wersji konsoli, czyli Microsoft Xbox Series S to 1349,00 złotych, a wersja flagowa Xbox Series X to koszt 2249,00 zł.

Xbox Series X:

Xbox Series S:

Microsoft ujawnił również polską cenę programu Xbox All Access, za pośrednictwem którego można nabyć każdą z konsol nowej generacji z systemie ratalnym wraz z dwuletnią subskrypcją Xbox Game Pas Ultimate. W jego ramach Xbox Series S będzie do nabycia w sugerowanej cenie detalicznej 111 zł miesięcznie, zaś Xbox Series X za 148 zł miesięcznie. Usługa będzie dostępna również w Polsce. Data jej wprowadzenia zostanie niebawem potwierdzona. Warto dodać, iż już tej jesieni w ramach Game Pass Ultimate będzie dostępne członkostwo EA Play bez żadnych dodatkowych kosztów.

Co więcej, obecni subskrybenci Xbox All Access zyskują więcej elastyczności w zakresie aktualizacji do nowej serii. Oznacza to, że już teraz mogą zakupić konsole w dowolnym momencie, przy jednoczesnym spełnieniu minimalnych wymagań dotyczących płatności za upgrade.

Xbox Series X można zamówić w rekomendowanej cenie 2 249 zł, zaś Xbox Series S za 1 349 zł.