Cóż było przedmiotem konkursu? Otóż wraz z wystartowaniem naszego niuslettera, pisałem że do wygrania będą słuchawki Unitra SN-30. Bardzo mi miło, że po tych dwóch tygodniach mogę ogłosić zwycięzce. By jednak formalności stało się zadość, to właściwa odpowiedz na pytanie konkursowe ilu mamy redaktorów, to oczywiście 4. Spośród wszystkich zgłoszeń wytypowaliśmy zwycięzce, a jest nim: Marek (pharass@g…il.com)

Wygranemu ślemy tony gratulacji od zespołu DailyWeb i wklejamy szybkie zdjęcie poglądowe wysyłanej nagrody no i oczywiście prosimy o kontakt:

UNITRA_SN30

Zaś mam także komunikat do wszystkich pozostałych. Przede wszystkim chciałem wszystkim podziękować za udział w konkursie. By powiedzieć, że moja półka ugina się od nagród do najbliższych konkursów, to byłoby nadużycie, ale mam dla Was nagrody na co najmniej trzy konkursy. Dodam, że z pewnością wszystkie Wam przypadną do gustu, a wystartujemy z kolejnym już niebawem, jak tylko nasze kreatywne głowy wymyślą. Wśród morza niepewności jedno jest pewne, będzie z pewnością jeden – szybki konkurs. Zaglądajcie do nas na bieżąco :-)