Konkurs polegał na tym, byście podsunęli mi pomysł na nazwę domeny, której będę mógł użyć do celów szkoleniowych. Wszystko bezpośrednio związane jest z nowym projektem, który w ramach DailyWeb chciałbym poprowadzić. Domena konkursowa przeznaczona miała być tylko i wyłącznie do instancji testowych WordPress, więc nie musiała być aż tak bardzo reprezentatywna, gdyż jej rola nie była by aż tak istotna. Niemniej była to świetna okazja, by oddać w Wasze ręce słuchawki Unitra które mi pozostały :-)

Ostatecznie wyszło dość zabawnie z konkursem, gdyż lider zmieniał się aż trzy razy. Był wptutor od Sylwestra (@Sylwester_Kozak), była propozycja od Przemka (@DaintonLee), był także pomysł od Pawłą (+PawelKot). Ich propozycji celowo nie podaje ze względu, że może będą chcieli sami zarejestrować swoje pomysły. Ostatecznie jednak wygrała propozycja na bazie której się zainspirowałem od Raf(ała) Nowakowskiego, który tym samym jest zwycięzcą konkursu :-) Serdeczne gratulacje, formalności załatwimy mejlowo.

Dodam tylko, że wśród propozycji padła domena word.pr/ess, która zainspirowała mnie do zarejestrowania domeny wordpre.es. Smaczku historii dodaje fakt, że dopiero po opłaceniu domeny zwróciłem uwagę, że otrzymałem nazwę WordprEEs a nie WordPress, cóż będę musiał to przeżyć i następnym razem kupować domeny, kiedy będę wyspany ;-) Na całe szczęście domena nie musi być reprezentatywna ;-)

Dziękuje wszystkim za udział i z pewnością konkurs w tym kształcie (szybki konkurs) będę organizował zdecydowanie częściej :-)