Rozpoczynając działalność gospodarczą zaczynamy szukać wielu artykułów dotyczących tego jak zacząć, gdzie skierować pierwsze kroki. Opracowań jest dużo, osób doradzających jeszcze więcej. Jednak czy na pewno zwracamy uwagę na wszystko? Jak jesteśmy dobrze przygotowani w świecie rzeczywistym, tak w świecie wirtualnym bywa już różnie. Przeglądamy różne oferty firm hostingowych.

Pod uwagę bierzemy pierwszy rok, im taniej tym lepiej, a najlepiej jakby było za 0 zł. Jednak czy na pewno jest to dobre rozwiązanie? Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie samodzielnie. Nie zawsze zagłębiamy się w ofertę, sprawdzając przedłużenie na kolejny rok. Nie wszyscy zakrywają się pod gwiazdkami i ukrytymi kosztami. W Kru.pl wyznajemy prostą zasadę – domeny i hosting bez żadnych kruczków. Oferta skrojona jest na potrzeby przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność w świecie wirtualnym. Od znalezienia odpowiedniej domeny, poprzez wybór hostingu. Dostępność pakietów pozwala w łatwy sposób – w miarę rozrastania się przedsiębiorstwa – przechodzić na wyższy poziom.

kru1

W przypadku hostingu WordPress, mamy do dyspozycji 3 pakiety. Podział ze względu na przestrzeń jak również zastosowanie. W każdym z pakietów mamy pełen dostęp do zarządzania przydzieloną przestrzenią dyskową. W Kru.pl nie ograniczamy Cię limitami zainstalowania aplikacji WordPress, jak również utworzeniem skrzynek pocztowych. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że każdy kto rozpoczyna działalność gospodarczą, sprawdza zasadność ponoszonych kosztów. Specjalnie z myślą o rozpoczynających przygodę przedsiębiorcach oferujemy w cenie hostingu domenę polską lub europejską.

Rejestracja domeny z nazwą naszej działalności gospodarczej jest bardzo ważna, ponieważ buduje nasz wizerunek w Internecie, pozwala też w szybki sposób  do nas trafić, zapoznać się z prezentowaną ofertą. Decydując się na hosting w Kru.pl już na etapie przygotowanej oferty doskonale widzisz ile będzie kosztował hosting WordPress. Widoczna jest cena dla pierwszego roku, jak też przedłużenia na kolejne lata. Prawda, że to jest fair wobec Ciebie?

kru2

W podsumowaniu naszego zamówienia widzimy cenę w pierwszym roku, cenę za przedłużenie jak również opłatę za domenę po roku. Osoby mające dodatkowe pytania mogą skorzystać z możliwości rozmowy na czacie z Konsultantami Kru.pl. Za nami już połowa sukcesu. Posiadamy adres internetowy w postaci domeny, za pomocą której potencjalni Klienci odnajdą nas w świecie Internetu. Możemy w szybki sposób utworzyć skrzynkę lub skrzynki pocztowe służące do komunikacji z Klientami. W Kru.pl w przypadku hostingu WordPress możesz wykorzystać popularny CMS WordPress do stworzenia swojej pierwszej strony internetowej. Skorzystać z dostępnych darmowych szablonów i krok po kroku stworzyć stronę internetową, która będzie widoczna pod Twoją domeną. Co ciekawe – instalację samego WordPressa przeprowadzisz w zaledwie kilku kliknięciach poprzez panel użytkownika.

Kiedy hosting to za mało?

Dla Klientów, którzy potrzebują wydajnych serwerów najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie serwera dedykowanego. Maszyna fizyczna, do pełnej dyspozycji. Wykorzystanie zasobów sprzętowych (procesor, pamięć RAM, dysk) wyłącznie dla nas. Posiadanie serwera dedykowanego wiąże się również z szeregiem obowiązków jakim będziemy musieli podołać. Od znalezienie dobrej oferty firm oferujących serwer, po zabezpieczenie i aktualizacje.

Należy odpowiedzieć sobie na pytanie, które rozwiązanie będzie dla nas najbardziej korzystne. Etap początkowy, gdzie głównie skupiamy się na rozwinięciu naszej działalności gospodarczej i opiekę nad hostingiem pozostawiamy Kru.pl czy szukamy bardziej zaawansowanych rozwiązań z pełną administracją po naszej stronie?