Wieści UTO

Xiaomi z nowymi hulajnogami wraz z możliwością ich przetestowania do 11.092 min read

8 września 2020 2 min read

author:

Xiaomi z nowymi hulajnogami wraz z możliwością ich przetestowania do 11.092 min read

Xiaomi wystartowało z promocją najnowszych modeli swoich hulajnóg, a jest z czym, bo jest ich aż 3. Każda z nich jest dopasowana możliwościami oraz ceną do poszczególnych oczekiwań. Co więcej, przed kupnem sami możecie dobrać odpowiedni model dla siebie, testując je w Warszawie.

Hulajnogi Xiaomi to jeden z najczęściej widzianych pojazdów na ulicznych ścieżkach rowerowych. Nie ma co się dziwić, ponieważ stosunek jakości do ceny jest bardzo dobry. Aby jednak zadowolić szerokie wymagania różnych użytkowników, tym razem Xiaomi wypuściło aż 3 modele.

Mi Electric Scoote Pro 2

Jest to topowy model z nowej generacji urządzeń. Prędkość maksymalna to 25 km/h, a zasięg 45km. Silnik 300W pozwala podjechać nawet pod 20%. Na wyposażeniu znajdzie się pełne oświetlenie z przodu, tyłu oraz po bokach. Całość waży 14,2 kg. Jak łatwo zauważyć jest to swoisty lifting M365 Pro. Cena to 2399 zł

Mi Electric Scooter 1S

 

Hulajnoga oznaczona tym numerem będzie z kolei odświeżeniem klasycznej wersji M365, który to oferuje prędkość maksymalną 25 km/h, ale zasięg i moc jest zredukowana do 30 km i 250 W. Podczas liftingu, model ten otrzymał ekran LCD na wzór tego z wersji Pro. Cena 1899 zł.

Mi Electric Scooter Essential

 

Jest to nowość w ofercie, choć jej specyfikacja nie zrobi na Was wrażenia. Jest to hulajnoga przygotowana dla tych o najmniejszych wymaganiach, co do osiągów albo dla tych o skromniejszym portfelu.

Zastosowany silnik 250 W umożliwia podjazdy o nachyleniu 10%, a prędkość ograniczona została do 20 km/h. Zasięg wynosi 20 km. Taka redukcja zasięgu na baterii pozwoliła dodatkowo ograniczyć również masę hulajnogi do 12 kg. Ponad 2 kg różnicy pomiędzy modelami to przepaść, jeżeli przyjdzie nam często wnosić i znosić ją po schodach. Za taki sprzęt przyjdzie nam wyłożyć 1299 zł.

 

Nie wiesz która? Przetestuj!

Każdą z tych hulajnóg możecie przetestować do 11 września w Warszawskim Mi Pop Up Store. Strefa testów znajduje się w Warszawie, przy ulicy Nowy Świat 6/12 w godz. 9:00-22:00. Przedsprzedaż wersji Pro nastąpi dopiero 12 września, zatem jest to świetna okazja, aby przekonać się na ile warto wymienić swój dotychczasowy model.

Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *