Współpraca

handshake 1513228 1920

Nieco o nas

Jesteśmy stosunkowo młodym medium, ale z ogromnym potencjałem. Nasza historia rozpoczęła się w październiku 2019 roku, kiedy w naszych głowach pojawiła się myśl, że chcemy rozwijać jeszcze bardziej kategorie elektromobilności na DailyWeb, która naturalnie cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie zwlekając długo, wykorzystaliśmy wszystkie nasze możliwości, kontakty i budżety, by zaangażować się w kształt, który znacie teraz jako Rozładowani.pl

Z pomocą Daniela (redaktora prowadzącego), Przemka i Mariki postanowiliśmy wystartować i rozpocząć ekspansję serwisu, plan mamy dość prosty – bycie numer 1 serwisem o elektromobilności w Polsce. Chcemy tworzyć teksty przystępne, lifestylowe, pełne technicznych aspektów, bo w końcu na nich się doskonale znamy, prowadząc DailyWeb od niemal 10 lat.

Zadanie jest ambitne, ale z pomocą milionowego  zaplecza Czytelników na DailyWeb.pl – start był bardzo efektywny i już od samego początku pozwolił skupić uwagę naszych oddanych Czytelników na Rozładowanych.

Wkrótce

Pracujemy aktualnie nad kilkoma modelami reklamowymi, które niebawem pojawią się tutaj, jesteśmy jednak otwarci na propozycje. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli potencjał serwisu wpisuje się w strategie promocji Twojej marki czy produktu. My zaproponujemy doskonałe warunki i być może razem rozpoczniemy przygodę, podróżując do celu, którym będzie TOP 1 w kategorii mediów branżowych.

Kontakt do nas znajdziesz tutaj.