Aktualności Sprzęt i Akcesoria

Trek CHRGtime to stacja, która zrobi porządek z ładowarkami2 min czytania

25 marca 2024 2 min read

Trek CHRGtime to stacja, która zrobi porządek z ładowarkami2 min czytania

Jest kilka rzeczy, które niszczy moją psychikę przed każdym większy wyjazdem na rowerze. Dwie, które najbardziej uprzykrzają mi życie to pompowanie opon (bo mam dętki z TPU, które ciągle trzeba dopompowywać) oraz akcesoria, które trzeba ładować. Trek CHRGtime to urządzenie, które rozwiązuje problem z tym drugim — pomoże naładować rowerowy sprzęt i zrobi z nim porządek.

Mam na półce kącik wstydu. Mam kilka naście lamp rowerowych i dwa komputery rowerowe. Mam olbrzymi problem z zapanowaniem nad tym wszystkim. Chyba nie jestem sam z tym problemem, bo Trek stworzył dla osób podobnych do mnie dedykowaną stację do ładowania, która zrobi porządek i zatroszczy się o rowerową elektronikę.

Trek CHRGtime zrobi porządek!

Trek CHRGtime

Trek zaskoczył chyba wszystkich tym urządzeniem. To nie jest akcesorium, które ściśle kojarzy się z branżą rowerową. Wydaje się jednak naprawdę świetnym pomysłem.

Thule Paramount to hybryda plecaka i sakwy – jeśli jeździsz rowerem w mieście, to też jej potrzebujesz

CHRGtime to stacja ładowania, która dysponuje sześcioma portami ładowania. Pięć to USB Typu A, a jedno to USB Typu C. Stworzono ją z myślą o osobach, które nie mogą zapanować nad wieloma sprzętami, które wymagają oddzielnego ładowania. Dzięki stacji wszystkie mogą być ładowane jednocześnie. Konstrukcja stacji z zamykanym wiekiem oraz demontowanymi przegródkami, pozwoli trzymać wszystkie elektroniczne urządzenia w należytym porządku. W zestawie znajdują się 1 przewód USB-C x USB-C, 2 przewody USB x USB-C i 3 przewody USB x USB Micro.

Trek CHRGtime

Na obudowie znalazło się miejsce dla sześciu diod LED, które sygnalizują stan ładowaniu lub jego zakończenie osobno dla każdego z sześciu kanałów. Aby jakoś to ogarnąć, w zestawie znalazły się naklejki z numerami. Dodatkowo w zestawie Trek dodał też kilka wlepek, które mają nadać indywidualnego charakteru i ułatwić personalizowanie sprzętu.

Wiele osób pewnie sądzi, że to przesadzony gadżet. Jestem jednak pewny, że mi naprawdę by się przydał. Problemem jest jednak spora cena, która burzy moje pozytywne odczucia. Trek CHRGtime został wyceniony na 499 zł! To sporo za zrobienie porządku w rowerowym garażu. Jeśli Wam to jednak nie przeszkadza, to sprzęt będzie już niedługo dostępny w sprzedaży w internecie i u dystrybutorów. Więcej informacji na stronie Trek.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x