Wieści Auto

Tesla Cybertruck Re-Design w klimacie Cyberpunk 2077 jest zjawiskowa2 min read

12 czerwca 2020 3 min read

Tesla Cybertruck Re-Design w klimacie Cyberpunk 2077 jest zjawiskowa2 min read

Koniec tygodnia to czas, gdy wielu osobom kończy się paliwo. Nie mam na myśli benzyny, ropy ani nawet najbliższego dla Rozładowanych prądu. Dziś znów chcę Wam pokazać coś lżejszego, weekendowego — do kawy lub małego piwka ;). To projekt Tesla Cybertruck Re-Design od Khyzyl Saleem.

Poprzednio pokazywałem Wam świetny koncept Tesli Cybertruck w formie księżycowego łazika. Teraz chciałbym pokazać coś bardziej przyziemnego (i to dosłownie). To obniżony i tuningowany Cybertruck, który bez problemu mógłby zagrać w niejednym filmie Sci-Fi lub grach jak Cyberpunk 2077.

Tesla Cybertruck Re-Design to nie wszytko

Pojazdy Tesli chyba najczęściej w świecie EV brane są na tapetę przez artystów i grafików, którzy tworzą piękne, szalone a czasami nawet niedorzeczne koncepty. Nie ważne czy nawiązania odnoszą się do filmów Sci-Fi, wyprawy na księżyc czy też inspiracja pochodzi ze świata gier komputerowych — wszystko to pozwala na chwilę oderwać się od rzeczywistości i ponieść wodze fantazji.

Tesla Cybertruck Re-Design

Khyzyl Saleem to 26 letni Brytyjczyk, który ma sporo ciekawych zajęć. Najłatwiej byłoby opisać go jako grafika i fotografa. To jednak nie wyczerpuje ogromu projektów, które na nim spoczywają. Khyzyl prywatnie zajmuje się fotografią i grafiką, na jego profilu FB można przeczytać, że jego główne narzędzia Photoshop, 3DS Max oraz Keyshot. Kombinacja tych trzech pozwala mu tworzyć niesamowite koncepty z dziedziny motoryzacji czy też przyjmować konkretne zlecenia dla innych.

Tesla Cybertruck Re-Design

Oprócz tego chłopak pracuje w Ghost Games Studio (należacego do EA). Jeśli nic Wam to nie mówi, to wystarczy wspomnieć, że właśnie to studio odpowiedzialne jest za najnowsza odsłonę serii Need For Speed. Khyzyl Sallem jest też współzałożycielem firmy Live To Offend, która specjalizuje się w produkcji bodykitów i części tuningowych dla niektórych modeli BMW a przyszłości również dla innych samochodów (niedługo startują z produktami dla Mazdy RX7).

Tesla Cybertruck Re-Design

Setki konceptów i jeden wyjątkowy

To co najbardziej zainteresowało nas to Tesla Cybertruck Re-Design. To wyjątkowy projekt i nie chodzi tu o sam pomysł. Tesla Cybertruck już na pierwszy rzut oka przypomina pojazd z filmów lub gier, więc takie nawiązania są oczywiste. To co stanowi o tym koncepcie to wyjątkowa precyzja i dokładność realizacji.

Tesla Cybertruck Re-Design

Khyzyl bardzo dokładnie ujął niemal każdy detal pojazdu. Sami możecie to ocenić na powyższych grafikach. Jestem przekonany, że wiele osób chętnie przejechałoby się tak zmodyfikowanym pickupem. To też idealne tło na tapetę w komputerze lub telefonie ;).

Jeśli podobają się Wam prace tego grafika koniecznie zajrzyjcie do serwisu ArtStation, gdzie jest ich znacznie więcej.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x