Moto Wieści

Nowe, odświeżone Super Soco TS Street Hunter już niedługo. Producent publikuje zapowiedź2 min read

12 stycznia 2021 2 min read

Nowe, odświeżone Super Soco TS Street Hunter już niedługo. Producent publikuje zapowiedź2 min read

W zeszłym roku przedstawiliśmy Wam naprawdę sporo ciekawych elektrycznych jednośladów. Super Soco, które było najchętniej wybieraną marką w naszym kraju, szykuje kolejną premierę. Producent chce odświeżyć jeden ze swoich najpopularniejszych pojazdów – Super Soco TS.

O Super Soco pisaliśmy już kilka razy. W międzyczasie producent wprowadził do oferty nowe modele i stał się w naszym kraju liderem sprzedaży. To nie koniec wieści, wkrótce będziemy mieli ich do przekazania znacznie więcej. Wszystko przez nadchodzącą premierę Super Soco TS w odświeżonej wersji – a może to całkiem nowy model?

Super Soco TS Street Hunter – król sprzedaży w nowych szatach

Chociaż najchętniej wybieranym modelem był TC w wersji MAX (czyli odpowiadającej kategorii 125cc), również w przypadku modelu TS możemy mówić o sporym sukcesie. Pod koniec zeszłego roku zaczęto komunikować w mediach społecznościowych możliwą premierę nowego modelu, który ma zadebiutować oficjalnie już w lutym tego roku.

Niestety producent jest bardzo oszczędny w słowach, nawet gdy wypytują go o szczegóły wielkie zagraniczne redakcje. Liczymy jednak na to, że już niedługo dowiemy się więcej o odświeżonej wersji modelu TS. Właśnie upubliczniono zapowiedź w formie filmu w serwisie YT, który można zobaczyć poniżej.

Opierając się na wizualnej opowieści oraz tym, że takie reklamy rzadko są dziełem przypadkowej wizji, a każdy szczegół ma znaczenie, można już trochę odgadnąć. To, co rzuca się w oczy to nowa, jeszcze bardziej agresywna forma i nowe reflektory LED. Nazwa „Street Hunter” wskazuje, że dalej będzie to model stworzony do jazdy w mieście, podobnie z resztą jak poprzednik, chociaż w przypadku tego drugiego całkiem skutecznie można było się nim poruszać również po bezdrożach (a nawet brodząc w całkiem wysokiej wodzie). Wyświetlacz Super Soco TS Street Hunter jest niemal identyczny co w poprzednim modelu. Widzimy na nim osobny wskaźnik dla dwóch akumulatorów (jeden pewnie będzie opcjonalny). Kierowca rozpędza się do prędkości 75 km/h co może świadczyć o tym, że model Street Hunter będzie oferowany również w kategorii odpowiadającej 125cc.

Super Soco to jeden z najciekawszych producentów elektrycznych jednośladów. Obiecujemy, że będziemy informować Was na bieżąco o wszelkich nowościach z nim związanych.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *