Moto Wieści

Super Soco TC Wanderer zapowiedziany. To już druga nowość chińskiego producenta, która czeka na premierę2 min read

9 lutego 2021 2 min read

Super Soco TC Wanderer zapowiedziany. To już druga nowość chińskiego producenta, która czeka na premierę2 min read

Nie tak dawno pisałem o elektrycznej premierze, którą szykuje dla nas popularne Super Soco. Wszyscy klienci oraz fani tej chińskiej marki premium spodziewali się miejskiego motocykla. Okazuje się, że premierę będą miały w tym roku co najmniej dwa pojazdy tej firmy. Teraz dowiadujemy się o modelu inspirowanym klasycznymi, retro motocyklami – Super Soco TC Wanderer.

W poprzednim artykule, który znajdziecie pod tym linkiem, przekazałem Wam szczątkowe informacje, jakie przekazał producent oraz to, co z krótkiego filmu można wywnioskować. Chociaż, bardziej dociekliwe osoby sugerowały, że Super Soco zaprezentuje więcej niż tylko jeden nowy model, nie było tak naprawdę powodów, by odnieść takie wrażenie. Producent postanowił jednak oficjalnie podgrzać atmosferę przed premierą i pokazał na krótkim filmie nowy model – Super Soco TC Wanderer.

Super Soco TC Wanderer dysponuje 200 km zasięgu?

Tak jak w przypadku modelu TS Street Hunter, tak również i teraz nie dostajemy żadnych szczegółów na temat nowego motocykla. Wszystko, co wiemy, opiera się na obserwacjach i wnioskach, jakie nasuwają się po obejrzeniu krótkiego filmu. Podobnie jak w poprzednim wypadku widzimy sylwetkę pojazdu, który odsłania nowe elementy stylistyczne oraz wyświetlacz, który zdradza pewną ciekawostkę.

Stylistykę nowego modelu ocenicie sami, pewnie się jednak zgodzimy, gdy napiszę, że nowy TC Wanderer nawiązuje do klimatu retro. Oszczędny, surowy styl nawiązujący do motocykli z przeszłości – wysoko zarysowany bak, surowa kanapa czy opony z agresywnym, terenowym bieżnikiem – to cechy, które nadają Super Soco charakteru.

Nie tak dawno pisałem o elektrycznej premierze, którą szykuje dla nas popularne Super Soco. Wszyscy klienci oraz fani tej chińskiej marki premium spodziewali się miejskiego motocykla. Okazuje się, że premierę będą miały w tym roku co najmniej dwa pojazdy tej firmy. Teraz dowiadujemy się o modelu inspirowanym klasycznymi, retro motocyklami - Super Soco TC Wanderer. W poprzednim artykule, który znajdziecie pod tym linkiem, przekazałem Wam szczątkowe informacje, jakie przekazał producent, oraz to, co z krótkiego filmu można wywnioskować. Chociaż, bardziej dociekliwe osoby sugerowały, że Super Soco zaprezentuje więcej niż tylko jeden nowy model, nie było tak naprawdę powodów, by odnieść takie wrażenie. Producent postanowił jednak oficjalnie podgrzać atmosferę przed premierą i pokazał na, krótkim filmie nowy model - Super Soco TC Wanderer. Super Soco TC Wanderer dysponuje 200 km zasięgu? Tak jak w przypadku modelu TS Street Hunter, tak również i teraz nie dostajemy żadnych szczegółów na temat nowego motocykla. Wszystko, co wiemy, opiera się na obserwacjach i wnioskach, jakie nasuwają się po obejrzeniu krótkiego filmu. Podobnie jak w poprzednim wypadku widzimy sylwetkę pojazdu, który odsłania nowe elementy stylistyczne oraz wyświetlacz, który zdradza pewną ciekawostkę. Stylistykę nowego modelu ocenicie sami, pewnie się jednak zgodzimy, gdy napiszę, że nowy TC Wanderer nawiązuje do klimatu retro. Oszczędny, surowy styl nawiązujący do motocykli z przeszłości - wysoko zarysowany bak, surowa kanapa czy opony z agresywnym, terenowym bieżnikiem - to cechy, które nadają Super Soco charakteru. Oczywiście wszystko to w klimacie „neoretro”. Producent nadal oferuje nowoczesne oświetlenie LED, a większość bocznych paneli wykonano z materiałów sztucznych. Mimo to osiągnięto niezwykły efekt. To, co robi jednak największe wrażenie, to wyświetlacz i informacje, które zdradza. W przypadku poprzedniego modelu sugerował on maksymalną prędkość oraz dwa niezależne akumulatory. Teraz Super Soco TC Wanderer sygnalizuje naprawdę spory zasięg. Na liczniku motocykla pojawia się wartość 198 km zasięgu. To więcej o 38 km, niż poprzednik w wersji z komorami na dwie baterie. Widzimy tu też, że w przeciwieństwie do poprzednika obie baterie mogą zasilać silnik równolegle (dwa mierniki mocy). Tak duży zasięg czyni Super Soco TC Wanderer lidera w swojej klasie i pozwala oddalić się na nieutwardzone drogi, daleko od miasta. Cieszymy się, że chiński producent nie spoczął na laurach i dalej ulepsza swoje pojazdy! Z niecierpliwością czekamy również na premiery obu pojazdów.

Oczywiście wszystko to w klimacie „neoretro”. Producent nadal oferuje nowoczesne oświetlenie LED, a większość bocznych paneli wykonano z materiałów sztucznych. Mimo to osiągnięto niezwykły efekt. To, co robi jednak największe wrażenie, to wyświetlacz i informacje, które zdradza. W przypadku poprzedniego modelu sugerował on maksymalną prędkość oraz dwa niezależne akumulatory. Teraz Super Soco TC Wanderer sygnalizuje naprawdę spory zasięg. Na liczniku motocykla pojawia się wartość 198 km zasięgu. To więcej o 38 km, niż poprzednik w wersji z komorami na dwie baterie. Widzimy tu też, że w przeciwieństwie do poprzednika obie baterie mogą zasilać silnik równolegle (dwa mierniki mocy).

Tak duży zasięg czyni Super Soco TC Wanderer lidera w swojej klasie i pozwala oddalić się na nieutwardzone drogi, daleko od miasta. Cieszymy się, że chiński producent nie spoczął na laurach i dalej ulepsza swoje pojazdy! Z niecierpliwością czekamy również na premiery obu pojazdów.

Strona producenta. Polski przedstawiciel marki.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *