Lifestyle Wieści

Rozładowani.pl – no to startujemy!3 min read

12 listopada 2019 2 min read

Rozładowani.pl – no to startujemy!3 min read

Jestem bardzo szczęśliwy, że nadszedł ten czas, kiedy formalnie mogę ogłosić start Rozładowani.pl! Czekaliśmy wspólnie z zespołem na tę chwilę bardzo długo. Oto jesteśmy! Mam nadzieję, że to, co będziemy robić w ramach Rozładowanych, trafi w Wasze gusta.

Pomysł na Rozładowanych zrodził się właściwie z tego, co robiliśmy i robimy dalej w ramach DailyWeb.pl. Tam elektromobilność cieszyła się dużym zainteresowaniem, więc postanowiliśmy zbudować dedykowany serwis, w którym będziemy mogli poświęcić się tylko tej kategorii technologii. Jak z pewnością zauważyliście, kilka artykułów (a dokładnie 151) już jest. Wszystko to efekty naszej pracy w ramach DailyWeb. Postanowiliśmy przenieść je wszystkie i zacząć zupełnie nowy byt, pod osobnym brandingiem.

Podczas tworzenia treści dla Rozładowanych naszą uwagą chcemy skupić przede wszystkim na elektromobilności. Będą to na pewno najnowsze doniesienia ze świata motoryzacji, głównie w kontekście elektrycznych pojazdów, ich konceptów i rewolucji, jakiej widmo widać już na horyzoncie. Będzie także o świecie moto, ponieważ i tam dzieje się naprawdę wiele interesujących rzeczy. Nie zapominamy również o wszelkiej maści Urządzeniach Transportu Osobistego, właściwie w każdej postaci. Chcemy dużo czasu i uwagi poświęcić testom, poradnikom, felietonom i oczywiście prezentować Wam interesujących ludzi poprzez prowadzenie z nimi wywiadów.

Tworzenie DailyWeb przez ostatnie 5 lat dało nam ogrom doświadczenia, know how, a przede wszystkim gros naprawdę ciekawych kontaktów, które chcemy efektywnie wykorzystać na Rozładowanych, by dostarczać Wam jakościowe i interesujące treści. Stawiamy na newsy, które będą motorem napędowym serwisu. W drugiej kolejności na dłuższe formy (stosunek 60% do 40%). Wiemy, że rynek ma już swoich wielkich graczy, ale myślę że powalczymy o czołówkę serwisów w naszym kraju w ciągu najbliższych 2 lat. Taki mamy ambitny plan i żywię nadzieję, że wszystko będzie rosło wraz z Waszą satysfakcją z zaglądania do nas.

Redaktorem prowadzącym Rozładowanych jest Daniel Buliński, który napędzał kategorię elektromobilności na DailyWeb, więc ta rola to jego naturalny rozwój w ramach naszych struktur. Ja będę mu pomagał jako redaktor naczelny + kilka bardzo uzdolnionych redaktorów: Marika Kowalska, Przemysław Bicki i docelowo kilka osób z aktualnego składu DailyWeb. Ponadto uruchamiamy rekrutację. Ogłoszenie pojawi się jeszcze dziś, więc zapraszamy gorąco wszystkich pasjonatów szeroko pojętej elektromobilności do wstąpienia do naszych struktur!

Tymczasem zapraszamy Was do śledzenia naszego fejsbukowego fanpejdża, subskrybowania RSS i zaglądania każdego dnia, bo będziemy mieli dla Was zawsze coś interesującego. Wszystkich potencjalnych partnerów zapraszamy również do kontaktu, mamy kilka świetnych pomysłów, jak ugryźć temat, by wszyscy byli zadowoleni.

Niech moc będzie z Wami, a dla nas wszystkich niech będzie to początek pięknej przygody.

W to wierzę!

PS Jesteśmy w wersji beta, jeśli znajdziecie jakieś drobiazgi, które uważacie że powinny być naprawione, koniecznie dajcie nam znać.

Redaktor naczelny rozładowanych. Marzy o posiadaniu własnej Tesli i uparcie dąży do realizacji tego marzenia.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *