Velo Wieści

Jedziemy na narodowy i relacjonujemy BIKE EXPO 20232 min read

1 kwietnia 2023 2 min read

Jedziemy na narodowy i relacjonujemy BIKE EXPO 20232 min read

Jesteśmy na BIKE EXPO 2023 – NARODOWY TEST ROWEROWY. To jedno z najciekawszych wydarzeń w rowerowym kalendarzu naszego kraju. Zobacz co dla Ciebie mamy!

Gdy piszę te słowa, jestem jeszcze w pociągu z Katowic do Warszawy. Jestem jednak żądny nowości i niespodzianek, które przygotował dla nas organizator imprezy. W sumie nie wiem czego się spodziewać, ale widząc oprawę i sądząc po ubiegłorocznych edycjach BIKE EXPO, musi być naprawdę ciekawie. Zaczynamy relacje!

BIKE EXPO

BIKE EXPO 2023 – NARODOWY TEST ROWEROWY

BIKE EXPO to impreza rowerowa, kierowana głównie do nas odbiorców i rowerzystów. Odbywa się już po raz piąty. W zeszłym roku udało się powrócić formuły i organizowania targów, po przerwie wywołanej przez pandemię. Cały profil wydarzenia kierowany jest głównie do klienta końcowego, czyli nas wszystkich. Możesz więc również sam odwiedzić BIKE EXPO, które organizowane są 1 i 2 kwietnia na Stadionie Narodowym w Warszawie. Tutaj kupisz bilet.

Czym dokładnie jest BIKE EXPO — NARODOWY TEST ROWEROWY? To cykliczne targi, na których spotkacie ponad setkę wystawców — czołowe firmy rowerowe (w tym ebike), producentów akcesoriów oraz firmy, które poruszają się w tej materii. Nie powinny więc dziwić, że na BIKE EXPO wystawiają się producenci kamer sportowych GoPro czy nawet przedstawiciele atrakcyjnych kolarsko regionów turystycznych. Tutaj znajdziecie pełną listę tegorocznych wystawców — jest na co czekać!

BIKE EXPO

Oprócz wystawców i możliwości przetestowania i przyglądnięcia się nowościom rowerowym organizator przygotował również inne atrakcje. O urozmaicenie i właściwą oprawę wydarzenia zadba ponad 30 znakomitych gości, jak Czesław Lang, Maja Włoszczowska czy Adrian Kostera. Będzie sporo spotkań, konkursów i innych ciekawych wydarzeń. Pod tym linkiem znajdziecie program BIKE EXPO.

Oficjalna strona BIKE EXPO 2023.

Dailyweb.pl i RDW też tu jest!

 

Jesteśmy zapaleni rowerami jak mało czym (nie tylko elektrycznymi). Marcin, Sebastian i ja będziemy na targach przez dwa dni i postaramy się przybliżyć Wam wszelkie nowości. Aby być na bieżąco, upewnij się, że śledzisz nasz profil na Instagramie. Postaramy się też nagrać podcast na lajwie, dłuższe artykuły powinny pojawić się na Dailyweb.pl oraz Rozladowani.pl już po weekendzie.

BIKE EXPO

Już po raz piąty!
Spotkajmy się w dniach 1-2 kwietniu 2023 na PGE Narodowym w Warszawie podczas „BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy”. Wydarzeniu, które stało się największym i najważniejszym w branży rowerowej w Polsce. Gdzie spotykają się rowerzyści i kolarze, branża, sportowcy i dziennikarze.

Gdzie jest każdy, kto zawodowo lub amatorsko kocha rower.

✅ Zapraszamy

“BIKE EXPO – Narodowy Test Rowerowy 2023”. Nie może Cię tu zabraknąć!

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
1
0
Would love your thoughts, please comment.x