Auto Wieści

Poznajcie NIO ES6 – elektryczny SUV dla graczy od Razera2 min read

5 sierpnia 2019 2 min read

Poznajcie NIO ES6 – elektryczny SUV dla graczy od Razera2 min read

Jeśli jesteście prawdziwymi wielbicielami sprzętu dedykowanego dla graczy, to na pewno dobrze znacie markę Razer. Zajmuje się ona produkcją myszek komputerowych, klawiatur oraz wielu innych akcesoriów niezbędnych do dobrej gry. Tym razem Razer postanowił wyjść poza schemat i w ten oto sposób na rynku pojawił się Razer NIO ES6!

NIO ES6

Gamigowy SUV NIO ES6

Razer cały czas zaskakuje nowymi produktami. Początkowo był to producent sprzętu gamerskiego, jednak jakiś czas temu postanowił rozszerzyć działalność, próbując sił w branży mobile. W 2017 roku zaprezentował Razer Phone oraz później jego następcę — Razer Phone 2. Tym razem zrobił kolejny krok w stronę poszerzenia działalności i połączył swoje technologie z nowoczesnymi pojazdami elektrycznymi, co poskutkowało powstaniem modelu NIO ES5 Night Explorer Limited Edition, który na pewno zachwyci swoimi możliwościami oraz niestandardowym wyglądem każdego gracza.

NIO ES6

Jak prezentuje się najnowszy SUV od Razera?

Model Night Explorer bazuje na podstawowej wersji NIO ES6, którego karoseria była wykonana z włókna węglowego, wzmocnionego stopem aluminium. Z informacji podanych przez producenta wynika, że ten model ma pod maską silnik o mocy aż 544 koni mechanicznych. Oznacza to, że do 100 km/h rozpędza się w 4.7 sekundy, co jest naprawdę świetnym wynikiem – nie można porównywać go do Tesli ani innych popularnych aut elektrycznych, ale podobna moc i tak zasługuje na pochwałę. NIO ES6 to przede wszystkim nowoczesny wygląd oraz niepowtarzalne rozwiązania. Wygląda jak żywa reklama firmy Razer. Wszystko dzięki dodaniu oświetlenia LED oraz neonowym wstawkom (znanym ze sprzętu komputerowego). Filmik z oficjalnej prezentacji możecie obejrzeć tutaj.

NIO ES6

Pojazd ES6 został wyceniony na około 260 tysięcy złotych, jednak ze względu na fakt, że jest to seria limitowana, pojawi się tylko na rynku chińskim. Na dodatek wyprodukowanych zostanie zaledwie 88 sztuk modelu Night Explorer, co na pewno zmartwi wielu wielbicieli Razera. Czekam jednak na Wasze opinie o wyglądzie NIO ES6. Przejechalibyście się tym elektrycznym SUV-em?