Auto

Porsche mogłoby mieć elektrycznego VAN-a w ofercie, gdyby tylko chciało. Poznajcie Porsche „Renndienst”2 min read

16 listopada 2020 2 min read

Porsche mogłoby mieć elektrycznego VAN-a w ofercie, gdyby tylko chciało. Poznajcie Porsche „Renndienst”2 min read

Ostatnimi czasy bombardujemy Was projektami pojazdów, które pokazują nam mało znane firmy. Tym razem mamy coś niezwykłego, co pochodzi od znacznie bardziej doświadczonej firmy. Porsche po raz kolejny publikuje niesamowitą książkę, zdradzającą kulisy swojej pracy. Tym razem pozycja o tytule „Porsche Unseen” zdradza na 328 stronach historię 15 wyjątkowych prototypów. Jeden z nich zainteresował Rozładowanych, to czerwony elektryczny VAN!

Porsche UnseenThe book “Porsche Unseen” is now available from retailers with the ISBN number 978-3-667-11980-3. The design studies are presented in detail over 328 pages with impressive photos from Stefan Bogner and informative text by Jan Karl Baedeker. It is published by Delius Klasing Verlag and is also available in the Porsche Museum shop.

 

 

Porsche Renndienst, ksiażka Unseen i czerwony elektryczny VAN

Oczywiście firma Porsche nie zdradzi nam wszystkiego o modelu Renndienst za pośrednictwem swojej strony internetowej. Wszystkie smaczki znajdują się w książce, którą niebawem będzie można nabyć. Wiemy za to, że czerwony elektryczny VAN to koncepcja „Przestani przyjaznej dla rodziny dla maksymalnie 6 osób”. W lakonicznym opisie na stronie znalazła się też informacja o tym, że kierowca zajmuje centralne siedzenie w kabinie.

Porsche Renndienst

Oprócz tego firma wyjaśnia, że to niesamowity projekt, który pokazuje DNA Porsche w nieznanym dotąd dla tej firmy segmencie pojazdów. Modułowa kabina ma być przyjazna i wygodna a elektryczny układ jezdny zlokalizowany w podwoziu ma przyczynić się w rezultacie do nieoczekiwanie sporej przestrzeni.

Porsche Renndienst Porsche Renndienst Porsche Renndienst Porsche Renndienst

Niestety to tylko projekt, który pochodzi z 2018 roku. Szkoda, jesteśmy przekonani, że model ten znalazłby wyjątkowo dużo odbiorców.

Książkę można zdobyć również przez Amazon pod tym linkiem, cena to 68 euro, czyli 305 zł.

Więcej o książce można dowiedzieć się na oficjalnej stronie Porsche.