UTO Wieści

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition — tak dobrze czytasz. Ja też przecierałem oczy ze zdumienia.2 min read

19 sierpnia 2020 2 min read

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition — tak dobrze czytasz. Ja też przecierałem oczy ze zdumienia.2 min read

Zasadniczo bardzo podoba nam się pomysł elektrycznego gokarta od Xiaomi (Segway Ninebot to ich firma). To, co budzi sporo wątpliwości to potrzeba wprowadzanie go w tak kuriozalnej edycji specjalnej. Chociaż z drugiej strony, każdy marzył chyba kiedyś o posiadaniu Lamborghini. Teraz Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition może stać w każdym garażu (a nawet w schowku pod schodami).

Oczywiście legenda tej marki jest tak duża, że firma już dawno wykroczyła poza rynek supersamochodów, traktorów i łodzi motorowych. Jako marka, Lamborghini oferuje przeróżne produkty sygnowane swoim logiem są to butelki na wodę, akcesoria turystyczne, ubrania czy perfumy (nawet te tańsze). Współpraca z Xiaomi, a raczej Segway-Ninebot zaowocowała stworzeniem żółtego, elektrycznego gokarta.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition z miłości do szybkości

No może trochę przesadziłem. Wspomniany gokart jest elektryczny i całkiem szybki, to nadal tylko zabawka, która nie może równać się z modelami spalinowymi. Może dać jednak sporo frajdy. Teraz za sprawą kolaboracji dwóch firm można nabyć namiastkę włoskiej legendy.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Wersja specjalna dostępna będzie w specjalnym żółtym kolorze „Gialo Orion”. Ma też rozpędzać się do 40 km/h, co stanowi o 3 kilometry więcej od oryginału (o ile nie zaokrąglono tylko tego parametru). Dalej z gokarta nie powinny korzystać osoby, które ważą powyżej 100 kg.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Akumulator dysponuje pojemnością 432 Wh i wedle zapewnień ma pozwolić na przejechanie 62 okrążeń po 400-metrowym torze. Ma mieć też inne opony, z twardszej mieszanki tworzyw, co pozwoli wchodzić w zakręty z większą frajdą.

Oprócz tego wszystkiego nad gokartem dalej będzie czuwać aplikacja na telefony, która pozwoli czuwać nad podstawowymi parametrami pojazdu. Do dyspozycji będzie kilka trybów, w których urządzenie będzie jeździć z różną szybkością maksymalną. Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition dysponuje też głośnikiem, który w dynamiczny sposób ma imitować silnik prawdziwego sportowego wozu od Włochów.

Ninebot GoKart Pro Lamborghini Edition

Cena gokarta to 9 999 juanów. To około 1000 juanów więcej niż w wersji GoKart Pro bez malowania Lamborghini. Można to przeliczyć na około 5 300 zł bez podatków. Z tym, że za tyle można w naszym kraju kupić jedynie znacznie wolniejszy i niżej pozycjonowany Ninebot GoKart (bez Pro w nazwie).

Domyślam się, że przy tak słabej dostępności gokartów Ninebot, model ten dostępny będzie do kupna jedynie przez internet na zagranicznym platformach zakupowych.

Nowy rozdział w rozwoju monocykli. Inmotion V11 z amortyzatorami oficialnie

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *