Lifestyle Auto Wieści

Nienawidzi Tesli i obrażał właściciela, kamery go nagrały i dostał karę1 min read

22 lipca 2019 < 1 min read

Nienawidzi Tesli i obrażał właściciela, kamery go nagrały i dostał karę1 min read

Hejterzy są nie tylko w sieci. Jeden z właścicieli Tesli, a dokładniej Modelu 3, spotkał na drodze kierowcę, który najwyraźniej nie przepada za Teslą i jej samochodami. Wszystko zostało nagrane na TeslaCam, a następnie opublikowane w sieci.

Agresywnym kierowcą okazał się właściciel białego pickupa. Został teraz oskarżony o nękanie właściciela Modelu 3. Elektryczne auto wykorzystało funkcję dashcam i całe „wypociny” hejtera zostały zarejestrowane.

Właściciel Tesli tak opisuje zaistniałą sytuację:

„Dżentelmen w tej białej ciężarówce zdecydował się na podjechanie „na zderzak”, pokazywał palec, zastraszał, wyzywał „pedałem Tesli” i jechał na czerwonym świetle”.

Część tych występków została zarejestrowana i przekazana policji. Policja odpowiedziała, że kierowca pickupa zostanie ukarany za jazdę „na zderzaku”, przekraczanie linii ciągłej, jazdę na czerwonym. Taka zabawa kosztować go będzie 800 dolarów.

To nie jest pierwszy raz, kiedy kierowcy szczególnie pickupów zachowują się agresywnie wobec właścicieli Tesli. W ubiegłym roku stacja ładowania Tesli została napadnięta przez kierowców właśnie pickupów kilkukrotnie.

O ile takich wydarzeń, jak agresja na drodze zdarza się niezwykle często, o tyle agresja i kierowanie obelg z powodu bycia właścicielem Tesli jest dla mnie po prostu nie do ogarnięcia. Zagraniczne media doszukują się źródeł tej nienawiści w pewnym stereotypie. W Stanach krąży teoria, że Tesla polega na uzyskiwaniu rządowych dotacji. To właśnie generuje nienawiść ze strony ludzi, którzy uważają, że jest to niesprawiedliwe.

Zawodowo zajmuje się od ponad 11 lat front-endem. Hobbystycznie pisze, pisze, podróżuje i fotografuje. Spore doświadczenie z WordPress, a także SEO. Mocną stroną zdecydowanie tematyka front-end, WordPress, a także gry, seriale, komiksy i mobile.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x