Auto Wieści

Najpierw Ford śmiał się z Tesli, teraz sam ma analogiczny problem ze swoim Mustangiem Mach-E2 min read

23 września 2021 < 1 min read

Najpierw Ford śmiał się z Tesli, teraz sam ma analogiczny problem ze swoim Mustangiem Mach-E2 min read

Wierze w to, że są na tym świecie siły, które czekają tylko na to, by uderzyć Cię prosto w nos. Szczególnie wtedy, kiedy nabijasz się z potknięć konkurencji. Wówczas nie ma wybaczenia, pojawia się Karma i odgrywa się na tobie. Tak w skrócie musiało to wyglądać, kiedy ważna osobistość w Fordzie, Darren Palmer (Head of Development) wspomniał w swojej wypowiedzi, że użytkownicy samochodów elektrycznych muszą pogodzić się z pewnymi niedogodnościami, po czym wymienił wszystkie usterki, z którymi borykała się Tesla.

Było także o dachu, z którym Tesla miała sporo problemów (właściwie możliwe, że ma i teraz w modelu Y). Karma jednak sprawnie dopadła Pana Darrena, bo okazuje się, że problem z dachem ma teraz ich elektryczna gwiazda Ford Mustang Mach-E. Otóż okazuje się, że dach w niektórych egzemplarz dystrybuowanych na terenie Kanady, mógł zostać niepoprawnie zamocowany.

Ken Block upala ekstremalną wersję elektryka Ford Fiesta ERX. Jego zdaniem nie ma drugiego takiego auta, które tak szybko niszczy opony

To w praktyce oznacza, że istnieje ryzyko jego oderwania. Problem wydaje się być dość poważne, bo może dotyczyć ponad 1 800 sprzedanych egzemplarzu w tym konkretnym kraju. To wcale nie koniec problemów, bo jak podaje serwis electrek, okazuje się że dużo więcej, bo ponad 3 800 sztuk Mustanga Mach-E sprzedanych w tym samym kraju, może mieć problem z odklejaniem się przedniej szyby.

Ford Mustang Mach-E: automatyczne aktualizacje, szybkie ładowanie i moc na śniegu

Pozostaje właściwie pytanie, co z pozostałymi krajami, ale wygląda na to, że wszystkie auta na rynek kanadyjski zostały wyprodukowane w jednej fabryce w Meksyku i nie ma żadnej oficjalnej informacji, jeśli ten sam problem miałby dotyczyć posiadaczy Mustanga Mach-E w innych krajach.

Wracając do Pana Darrena, chyba już złego słowa o konkurencji nie powie, biorąc pod uwagę jak mocno i sprawnie dopadła go Karma.

 

Redaktor naczelny rozładowanych. Marzy o posiadaniu własnej Tesli i uparcie dąży do realizacji tego marzenia.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x