Aktualności Rowery elektryczne

Gwiazda Gry o Tron śpiewa piosenkę z Frozen w spocie Audi E-Tron na Super Bowl2 min czytania

30 stycznia 2020 < 1 min read

Gwiazda Gry o Tron śpiewa piosenkę z Frozen w spocie Audi E-Tron na Super Bowl2 min czytania

Jakkolwiek dziwnie brzmiałby tytuł artykułu to wszystko prawda. Dla niektórych nie ma to znaczenia, ale Audi połączyło sporo elementów popkultury w jedną całość. No cóż, reklamy odtwarzane podczas finału ligi NFL muszą zapadać w pamięć. Udało się, jak myślicie?

Dla niewtajemniczonych — Super Bowl to finał rozgrywek ligi NFL. Już 2 lutego odbędzie się po raz 54. Ceremonię uświetnią występ Demi Lovato (która odśpiewa hymn) oraz koncert Jennifer Lopez i Shakiry. W przerwach wyświetlane będą krótkie spoty reklamowe. Ich status jest równie kultowym, co sportowe wydarzenie. Najlepsze reklamy — zabawne, błyskotliwe lub te poważne (dające do myślenia) wyświetlane są właśnie podczas Super Bowl. Koszt 30-sekundowego spotu to 5.6 miliona dolarów. Reklamodawcy zadają sobie wiele trudu, by nie zmarnować pieniędzy i czasu antenowego. Tym bardziej cieszymy się, że Audi postanowiło promować w tym roku elektryczny model E-Tron.

Audi E-Tron i śpiewająca Maisie Williams

Każdego roku oglądam kompilacje, wszystkich reklam z Super Bowl. To całkiem inna jakość niż te nasze. Te, które proponują środki na upławy lub pokazują umierających na katar mężczyzn. W skrócie — aż chce się oglądać. Oczywiście reklama Audi nie będzie jedyną, która traktuje o motoryzacji, bo tych zawsze jest kilka. Niecodzienne jest to, że Audi na bohatera swojego spotu wybiera pojazd elektryczny. Chociaż sądzę, że podobnych reklam będzie coraz więcej.

W najnowszej reklamie, którą w całości możecie zobaczyć powyżej, widzimy Maisie Williams, aktorkę, którą na szczyt zaprowadziła rola Aryi Stark w serialu Gra o Tron. Maisie wsiada do swojego Audi E-Tron i przemieszcza się zakorkowanymi ulicami, śpiewając piosenkę „Let It Go” z animacji Frozen. Całkiem nieźle to wyszło.

Reklama przykuwa uwagę. Piosenka, którą większość zna, podkreśla jej moc, a znana aktorka nadaje wigoru historii. Ciekawe, co Wy o tym sądzicie?

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x