UTO Wieści

Fiido Beast — nowa elektryczna hulajnoga z kampanią na Indiegogo. Będzie szybko, daleko i emocjonująco2 min read

17 marca 2022 2 min read

Fiido Beast — nowa elektryczna hulajnoga z kampanią na Indiegogo. Będzie szybko, daleko i emocjonująco2 min read

Fiido to producent elektrycznych rowerów z Chin. Przebojem wszedł na rynek, oferując całkiem ciekawe i przystępne cenowo rowery. Fiido Beast to pierwsza elektryczna hulajnoga premium w ofercie producenta, która zadebiutowała z kampanią na Indiegogo.

Elektryczna hulajnoga to jednak coś nowego w ofercie producenta. Po raz kolejny firma idzie sprawdzoną metodą, zamiast oferować produkt od razu w sklepie, bada zainteresowanie klientów poprzez kampanie w serwisie finansowania społecznego Indiegogo. Bez obawy, poprzedni model D11 zadebiutował już na rynku, a w dwóch kampaniach ufundowano go w aż 7325%. Fiido X, który właśnie trafił do produkcji, okazał się jeszcze większym sukcesem — uzyskał 11740% z założonej kwoty. To wskazuje, że Fiido Beast również może być hitem!

Fiido Beast dla amatorów mocnych wrażeń

Oczywiście to nie będzie sprzęt, dla tych którzy hulajnogi używają tylko w mieście. To sprzęt, który wykracza możliwościami poza przepisy o ruchu UTO. Nie mniej jeśli lubicie jazdę w terenie — szybką, daleką i ekscytującą — to na pewno sprzęt, który się Wam spodoba.

Fiido Beast

Fiido Beast to elektryczna hulajnoga, która posiada dwa silniki – po jednym w każdym kole. Ich łączna moc to 1300 W. Dzięki temu możliwa będzie do osiągnięcia prędkość aż 50 km/h. Akumulator hulajnogi ma pojemność aż 1536  Wh, co pozwoli na pokonanie dystansu około 70 km.

Bugatti pokazało pierwszego elektryka. To elektryczna hulajnoga

To, co pozwala wjechać tym potworem w niemal każdy teren to 11-calowe, terenowe opony. Dodatkowo Fiido Beast na każdym kole posiada amortyzację i tarczowy hamulec (który wygląda na hydrauliczny, a nie mechaniczny, co jest sporą zaletą). Fiido Beast waży 37 kg, to dużo biorąc pod uwagę, że to hulajnoga. Nie odbiega to jednak znacząco od wagi konkurencyjnych modeli.

Co ciekawe nad tylnym błotnikiem hulajnoga posiada, miękkie dyskretne siedzisko, które ma zwiększyć wygodę jazdy po drogach. Na uwagę zasługuje też bezkluczykowy system bezpieczeństwa, który oferuje funkcje blokowania hulajnogi za pomocą pinpada.

Fiido Beast

Niestety Fiido nie zdradza informacji o cenie ani planowanej dostępności tego modelu. Wiedząc, jak szybko działa ta Chińska firma, możemy spodziewać się tych informacji w najbliższych tygodniach. Producent na pocieszenie pozwala na rejestracje, która w dniu premiery pozwoli na uzyskanie aż 38% rabatu na zakup Fiido Beast.

Strona kompanii na Indiegogo dostępna jest pod tym adresem.

 

 

 

 

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x