Moto Wieści

Droog Moto DM-016 E-Fighter to zabawka dla żądnych wrażeń2 min read

30 marca 2020 2 min read

Droog Moto DM-016 E-Fighter to zabawka dla żądnych wrażeń2 min read

Droog Moto to manufaktura skupiona na dostarczaniu emocji. Nie znajdziecie jej produktów w wielkich salonach, prawdopodobnie nigdy też nie zobaczycie produktów tej firmy na drodze. Dlatego postaram się przybliżyć Wam ten najciekawszy naszym zdaniem – Droog Moto DM-016 E-Fighter.

Droog Moto zachwyciło świat motocykli udaną próbą przebudowania Kawasaki Z1000. Następnie wprowadzono do oferty dwa modele oparte o ideologię nazwaną „urban fighter”, czyli coś, co można by w dużym skrócie nazwać streefighterem na sterydach. Producent zaprasza też swoich klientów do opuszczenia utwardzonych dróg i jazdy bezdrożami.

Obecnie w ofercie dostępne są 3 modele – dwa to standardowe (jeśli można użyć tego słowa) pojazdy spalinowe. Ten trzeci o oznaczeniu DM—016 to pojazd elektryczny. To właśnie jemu się dziś przyjrzymy.

Droog Moto DM-016 E-Fighter to prawdziwy twardziel

Producent tworząc ten model wiedział, jaką przewagę mają pojazdy elektryczne nad spalinowymi. Podejrzewam, że nie ma tu miejsca na ideologię i wpływ na środowisko. Droog Moto ma wprost do zakomunikowania, że elektryczny silnik tego modelu to natychmiastowy dopływ adrenaliny. Przecież wszyscy to kochają!

Droog Moto DM-016 E-Fighter

Skupiono się jednak na poszczególnych warstwach budowy motocykla jak cały układ zasilający i ponadprzeciętna estetyka i prostota. Prostota objawia się w detalach – zauważacie tu pełne oświetlenie LED oraz prosty komputer pokładowy z licznikiem.

Droog Moto DM-016 E-Fighter

Producent zdradza, że pakiet ogniw można wymieniać w locie i korzystać z pakietów o różnych parametrach, które zaoferuje w przyszłości. Oprócz tego wiemy, że elektryczny silnik zapewni około 46 KM mocy oraz moment obrotowy rzędu 103 Nm.

Droog Moto DM-016 E-Fighter

Kluczowym słowem dla Droog Moto jest „dopasowanie”. Każdy motocykl, który zamówią klienci, jest tworzony na jego bezpośrednie zamówienie. To ważne, bo dzięki temu firma oferuje możliwość dopasowani do własnego charakteru i preferencji.

Niestety Droog Moto DM-016 E-Fighter kosztuje tyle, na ile wygląda. Cena motocyklu budowanego na zamówienie startuje w tym przypadku z poziomu 32500 dolarów. Jeśli dysponujecie tą kwotą i chcecie zamówić DM-016 lub po prostu chcecie dowiedzieć się więcej o tej firmie, to tu znajdziecie oficjalną stronę Droog Moto.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Leave a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *