Wieści UTO

Ciężarowy, elektryczny rower od Rad Power Bikes3 min read

28 maja 2020 2 min read

autor:

Ciężarowy, elektryczny rower od Rad Power Bikes3 min read

Rad Power Bikes, „największa marka ebike w Ameryce Północnej” jak się sami określają, zaprezentowała najnowszą wersję wszechstronnego elektrycznego roweru towarowego RadWagon. Całkowicie przeprojektowany od podstaw RadWagon 4 oferuje zwiększoną wytrzymałość, stabilność i wszechstronność, ustanawiając nowy standard tego, czego można oczekiwać od elektrycznego roweru towarowego. Ten ebike wygląda naprawdę mocarnie: grube opony, spora rama i możliwość przewożenia ładunku do 150 kg.

„Wróciliśmy do deski kreślarskiej i przyjrzeliśmy się wszystkim, w jaki sposób możemy ulepszyć nasz ukochany elektryczny rower cargo. Na pierwszym miejscu zebraliśmy opinie i prośby naszych klientów”- powiedział Mike Radenbaugh, założyciel i dyrektor generalny Rad Power Bikes. „W rezultacie powstał nowa koncepcja pojazdu, który jest zasadniczo nowym rowerem ładunkowym. Z opatentowaną konstrukcją ramy, niestandardowymi oponami i zwiększonymi możliwościami regulacji niż kiedykolwiek wcześniej, RadWagon 4 to najradośniejszy rower zastępujący samochód, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy”.

W czwartej generacji RadWagon przeszedł kompleksowe przeprojektowanie, aby obniżyć ogólny środek ciężkości i zapewnić bardziej stabilną jazdę. Ten model jest wyposażony w mniejsze, szersze opony, które zostały stworzone specjalnie dla tego roweru, aby zapewnić możliwie najwygodniejszy komfort jazdy. Te nigdy wcześniej nie oferowane opony 22 x 3,0 cala zostały zaprojektowane wewnętrznie przez zespół inżynierów produktu Rad Power Bikes i skonstruowane specjalnie do przewozu ładunków, z niestandardowym wzorem bieżnika, który zapewnia płynną jazdę po nierównych powierzchniach, wytrzymuje nierówności i obsługuje elementy z łatwością.

RadWagon ma również nową ramę, która jest zarówno funkcjonalna, jak i stylowa, przy jednoczesnym zachowaniu istniejącej ładowności ok. 150 kilogramów. Ogólny wygląd został uproszczony i usprawniony, a zgłoszona do opatentowania rama tworzy mocniejszy, sztywniejszy i bardziej wszechstronny elektryczny rower. Wysokość ramy jest również niższa niż w poprzednich wersjach, co ułatwia kierowcy i pasażerowi wsiadanie i ruszanie.

Po raz pierwszy w historii RadWagon jest wyposażony w motoreduktor piasty, zapewniający dwa razy większy moment obrotowy niż silnik z bezpośrednim napędem stosowany w poprzednich modelach. Ten silnik, który można znaleźć w kilku modelach terenowych i użytkowych tej firmy, oferuje lepszą jazdę pod górę i pomaga użytkownikowi w szybkim przyspieszeniu od startu.

Ten elektryczny rower cargo oferuje również większą regulację i dostosowanie do potrzeb rowerzystów w każdym rozmiarze i stylu jazdy. Teleskopowa sztyca podsiodłowa i łatwo regulowana kierownica pasują do różnych rowerzystów i pozwalają im znaleźć idealną pozycję do jazdy, niezależnie od tego, czy jest to bardziej swobodna, pionowa jazda czy pochylona do przodu. A dzięki odświeżonej ofercie akcesoriów i nowym punktom mocowania podłączanie fotelików dziecięcych, koszy bagażowych itp. jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

RadWagon 4 jest dostępny w kolorach Rad Orange, Pearl White oraz limitowanej edycji czarnej kolorystyce z odblaskowymi naklejkami, a jego cena będzie wynosić w Europie 1599 euro z silnikiem 250 W.  W Stanach sprzedawany jest z silnikiem 750 W, w Kanadzie 500 W. Przez ograniczony czas Rad Power Bikes zaoferuje specjalną cenę w przedsprzedaży w wysokości 1499 euro. Zamówienia w przedsprzedaży można składać online na stronie radpowerbikes.eu, a przewidywana data wysyłki to sierpień 2020 r.

źródło: radpowerbikes.eu