Velo Wieści

Bosch eBike Systems rozpoczyna nowy sezon szkoleń dla dealerów. Zapisz się już teraz!3 min read

19 września 2023 2 min read

Bosch eBike Systems rozpoczyna nowy sezon szkoleń dla dealerów. Zapisz się już teraz!3 min read

System Bosch eBike Systems to kompletne rozwiązanie, które jest jednym z najlepszych na rynku. Chyba nikt nie przykłada tyle uwagi do rozbudowy tego coraz większego systemu. Nic więc dziwnego, że potrzeba odpowiednich szkoleń. Jeśli jesteś dealerem, to koniecznie musisz się na nie zapisać.

Możliwe, że wiesz już naprawdę sporo o elektrycznych rowerach. Możliwe też, że nawet, że je serwisujesz lub jesteś dealerem. Jeśli tak jest koniecznie zapoznaj się z zaproszeniem, które do nas dotarło.

Przyszłość jest elektryczna!

Zasadniczo minęły czasy, gdy można było zajmować się sprzedażą lub naprawą rowerów, bazując na doświadczeniu, lub zdobytej kiedyś wiedzy. Obecnie bogata oferta rynku, weryfikuje te słowa i odsyła na rowerową emeryturę sporą część mniejszych firm i zakładów, które w porę nie nastawiły się na zwiększenie zakresu prowadzonych usług i oferowanego asortymentu.

Podobnie jest również na rynku rowerów elektrycznych. Ich sprzedażowy boom doprowadził do rozkwitu wielu małych punktów. Rynek niemiecki pokazał również, że wiele sklepów, które w ofercie nie chciały zajmować się elektrykami, musiało się z nimi przeprosić lub całkiem zamknąć swoje podwoje.

Jeśli podróż jest nagrodą, to przyszłość będzie elektryczna. Relacja z Bosch eBike Systems – Feel The Flow Trip

U naszych sąsiadów, obecnie 8 na 10 sprzedanych rowerów to te elektryczne. W całej Europie ten stosunek wynosi około 25%. W naszym kraju obecnie 1 na 10 sprzedanych rowerów jest elektryczny. Według prognoz już w 2027 roku co drugi rower sprzedany w naszym kraju będzie elektrykiem.

Bosch eBike Systems

Jest więc o co walczyć. Odpowiednia wiedza na pewno się w tym przyda, dlatego publikujemy zaproszenie, które otrzymaliśmy od przedstawicieli Bosch eBike Systems w Polsce.

Treść przesłanej informacji:

Bosch eBike Systems zaprasza na szkolenia dla dealerów na rok modelowy 2024
14. sezon szkoleń rozpoczyna się jesienią.

  • W październiku rozpoczęcie szkoleń dla dealerów w Europie
  • Ponad 450 wydarzeń szkoleniowych w 21 krajach
  • Główne zagadnienia: Nowe funkcje smart systemu i Performance Line SX

16 października Bosch eBike Systems otworzy 14. sezon szkoleń dla specjalistycznych dealerów eBike. Na ponad 450 wydarzeniach szkoleniowych w 21 krajach, dealerzy Bosch eBike z całej Europy przekażą swoją wiedzę na temat produktów i funkcji na rok modelowy 2024, skupiając się na nowych funkcjach smart systemu, takich jak jednostka napędowa Performance Line SX. Podczas sesji szkoleniowych uczestnicy dowiedzą się wszystkiego o nowych komponentach i funkcjach obecnej generacji systemu, które zapewniają jeszcze więcej radości z jazdy, bezpieczeństwa i poprawionego naturalnego uczucia podczas jazdy. Otrzymają również cenne wskazówki dotyczące sprzedaży, obsługi, montażu i demontażu produktów.

Zainteresowani dealerzy mogą się zarejestrować od 6 września za pośrednictwem sklepów internetowych partnerów serwisowych MAGURA Bosch Parts & Services (bosch-ebike.com/b2b/tickets) oraz FuchsMovesa dla Szwajcarii (bosch-ebike.ch/b2b/tickets). Dodatkowe informacje można znaleźć na portalu partnerów Bosch oraz w sklepie internetowym partnerów serwisowych w momencie rozpoczęcia rejestracji na kursy szkoleniowe.

 

Więcej informacji o Bosch Bike Systems na oficjalnej stronie.

Zawodowo, całkowicie ktoś inny niż mogłoby się wydawać. Jego największe namiętności prócz żony to dobre piwo, ostre papryczki i świeżo palona kawa w hurtowej ilości. Uwielbia nowe technologie i gadżety, ma też spory sentyment do tych starych. Mówi o sobie, że jest „roztańczonym puchem tego świata”.
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x