Rozgrywka online wzrosła o ponad 400%. Oto najlepsze promocje gier na PS4

Rozgrywka online wzrosła o ponad 400%. Oto najlepsze promocje gier na PS4

Opublikowano 26.03.2020 21:35 -


Rozrywka online w ostatnim czasie staje się jedyną, na jaką możemy liczyć. Ruch w sieci poszybował w górę, ale nie tylko Neftlixem człowiek przecież żyje. Według raportu Nokii, o którym pisaliśmy wczoraj, rozgrywka online skoczyła o ponad 400% odkąd mamy do czynienia z pandemią koronawirusa w Europie.

Sam przeglądam najlepsze pozycje na konsolę PS4, dawno nie byłem tak “na bieżąco” w tym temacie. Moja konsola przechodzi ostatnio próbę wytrzymałości, a gry wreszcie są przeze mnie nadrabiane. Oczywiście nie tylko nowości biorę na tapet, ale także hity sprzed lat. Przeglądam na bieżąco promocje, dlatego postanowiłem podzielić się tym, co w sieci jest najtańszego na PS4. Zamawiać można oczywiście z dostawą, aby spełnić wszystkie wprowadzone obostrzenia ;)

Na początek wersje pudełkowe, bo nie wszyscy są przyzwyczajeni do cyfrówek, a na dodatek Sony ostatnio obniżyło przepustowość swoich łącz, dlatego pobieranie kilkudziesięciu gigabajtów mogłoby być uciążliwe ;)

Oficjalny sklep PlayStation Network również przygotował interesujące promocje na marzec. Wśród nich jest kilka gier z ostatnich miesięcy, ale także starsze hity, które warto nadrobić.

źródło: PSN | LowcyGier

Wieści z Rozładowani.pl