Rozdajemy 10 monstrualnych powerbanków - 15600mAh! Niedługo wyślemy Ci instrukcję jak je zdobyć. Wchodzisz w to?
Rozdajemy 10 monstrualnych powerbanków - 15600mAh! Niedługo wyślemy Ci instrukcję jak je zdobyć. Wchodzisz w to?

Opublikowano 2 lata temu - 11


Poprzednia edycja tego konkursu, okazała się ogromnym sukcesem. Jednym z największych jeśli chodzi o  wszystkie konkursy, które organizowaliśmy. Wówczas do wygrania były powerbanki o pojemności 10 000mAh. Teraz zwiększamy loty i mamy dla Was 10 sztuk monstrualnym powerbanków o pojemności 15 600 mAh!

Wchodzisz w to?

Bez obaw, nie są one w formacie plecaka, ani nie potrzeba dwojga ludzi, by go nosić. Zapas baterii pozwoli podładować wszystkie telefony kolegów w pracy, gdyby zaszła taka potrzeba naturalnie. Przechodząc jednak do konkretów. Jak wziąć udział w naszej akcji? Sprawa jest prosta. Zapisz się.

Instrukcje jak wygrać jeden z powerbanków TP-Link 15 600 mAh wyślemy 07.06.2017, do wszystkich tych, którzy zapiszą się do naszego niuslettera poniżej.

[mc4wp_form id="22179"]

Oczywiście prócz instrukcji, będziemy informować Cię o naszych innych akcjach, najciekawszych wpisach. Jak Ci się nie spodoba, będziesz mógł się wypisać w każdej chwili.

Co dalej?

Dokładnie gdzieś w trakcie 7 czerwca, gdy tylko uporamy się z arcytrudnym zadaniem dla potencjalnych, nowych właścicieli powerbanków, wyślemy wszystkim zapisanym tajemną instrukcję, co należy zrobić w kolejnym kroku (wszyscy dotychczas zapisani do naszego niuslettera, nie muszą zapisywać się ponownie). Więcej nie możemy zdradzić. Wchodzisz w to?

Sponsorem nagród jest oczywiście niezawodny TP-Link.