Fani zacierają ręce – „Rick i Morty” w całości tylko na HBO GO!

Od poniedziałku, 21 czerwca w bibliotece HBO GO dostępny jest serial animowany „Rick i Morty”. Nowy, piąty sezon będzie dostępny tylko w HBO. Najnowszy, premierowy epizod można już oglądać w aplikacji.

Najnowsze odcinki tej produkcji w Polsce dostępne będą wyłącznie w serwisie HBO GO. Rick i Morty to wielokrotnie nagradzany animowany serial komediowy Adult Swim, śledzący losy socjopatycznego i genialnego naukowca, który wciąga swojego nieśmiałego wnuka w szalenie niebezpieczne przygody w całym wszechświecie. Rick Sanchez mieszka z rodziną swojej córki Beth i nieustannie zabiera ją, swojego zięcia Jerry’ego, wnuczkę Summer i wnuka Morty’ego na międzygalaktyczne eskapady.

R E K L A M A

W serialu Rick i Morty bohaterom swoich głosów użyczają m.in: Justin Roiland („Spoza układu”), Sarah Chalke („Firefly Lane”), Chris Parnell („Saturday Night Live”) i Spencer Grammer („Greek”). Twórcami serialu są Dan Harmon („Community”) i Justin Roiland, którzy pełnią także obowiązki producentów wykonawczych.

Rick i Morty – gdzie obejrzeć?

Pierwszy odcinek premierowego, piątego sezonu serialu animowanego „Rick i Morty” jest już dostępny w HBO GO. Kolejne epizody dodawane będą co tydzień w poniedziałki. Najnowszy sezon tej produkcji w Polsce dostępny jest wyłącznie w serwisie HBO GO. Wszystkie dotychczasowe sezony „Rick i Morty” także dostępne są już w HBO GO.

Dotychczas fani serialu w Polsce mogli go oglądać tylko na Netflix. Serial nadal będzie dostępny w tym serwisie, ale premierowy, piąty sezon pojawi się tylko na HBO GO.

Dostępność „Rick i Morty” w Polsce prezentuje się następująco:

  • Netflix: 4 dotychczas opublikowane sezony;
  • HBO GO: 4 dotychczas opublikowane sezony + premierowy sezon 5 na wyłączność z kolejnymi odcinkami co poniedziałek.