Impreza na której musisz być - WordCamp Poznań 2018 nadchodzi!

Rezerwujcie czas na początku lipca, WordCamp Poznań 2018 nadchodzi

Opublikowano 23.04.2018 11:12 -


W tym roku już 9 edycja największej imprezy związanej z miłośnikami platformy WordPress. Popularny WordCamp zagości tym razem w Poznaniu!

W dniach 6-8 lipca 2018 w Poznaniu odbędzie się dziewiąta edycja największej konferencji WordPressowej w Polsce – WordCamp Poznań. Zapraszamy Was serdecznie do udziału!

Podczas konferencji odbędzie się około 30 prelekcji (7-8 lipca), a także warsztaty (6 lipca) i Contributor Day.

Można już kupować BILETY na konferencję!

Zakupiony bilet zapewnia:

  • wstęp na konferencję i warsztaty oraz Contributor Day
  • wstęp na imprezę towarzyszącą (sobota wieczorem)
  • koszulkę
  • lunche, przekąski i napoje

Przed samym WordCampem warto zapoznać się z Zasadami postępowania. Chcemy, aby każda osoba czuła się podczas tego wydarzenia dobrze.

PRELEKCJE I WARSZTATY

W trakcie tegorocznej konferencji odbędą się prezentacje w ramach dwóch ścieżek. Dotyczą one zarówno prelekcji podczas konferencji jak i warsztatów.

  • Ścieżka ogólna – mogą się w niej pojawić przeróżne tematy – od prezentacji ewangelizacyjnych, przez tematy biznesowe, SEO, marketing, blogowanie, tworzenie treści, po najciekawsze przykłady użycia WordPressa w projektach, o których wam się nie śniło!
  • Ścieżka programistyczna – sesja programistyczna skupiająca się na tematach technologicznych – programowanie i kodowanie na platformę WordPress, tematy związane z serwerami itp.
  • Warsztaty – podobnie jak w przypadku prelekcji, przyjmujemy różne tematy związane z WordPressem. Warsztaty z założenia mają charakter praktyczny, uczestnicy będą pracować, wraz z prowadzącym, na swoich komputerach.  Warsztaty powinny trwać maksymalnie 2 godziny.

ZOSTAŃ PRELEGENTEM!

Zachęcamy do zgłaszania swoich propozycji warsztatów i prelekcji. Prowadząc prelekcję lub warsztaty podczas WordCampa masz satysfakcję z dzielenia się wiedzą, zdobywasz doświadczenie i promujesz siebie wśród specjalistów i osób zainteresowanych tworzeniem stron. Możesz nawiązać bezpośredni kontakt z gronem osób zajmujących się dziedzinami pokrewnymi i nawiązać współpracę lub rozwiać wątpliwości dotyczące problematycznych kwestii. Nie zwlekaj więc – jeżeli masz coś ciekawego do powiedzenia – zgłoś się!

Formular znajdziesz tutaj: 2018.poznan.wordcamp.org/zostan-prelegentem

Poprawka WordPress 4.9.5 już jest, co poprawiono?

DailyWeb wspiera WordCamp Poznań 2018

Bardzo mi miło ogłosić, że jak co roku DailyWeb wspiera kolejne WordCampy. W przypadku poznańskiej edycji, nie ma zaskoczenia. Wspieramy to wydarzenie całą swoją mocą, bo wiemy, że będzie jak zwykle interesująco. Kupujcie bilety i widzimy się na miejscu!

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz