Revolut uruchomił w Polsce usługę Rewards, która dotąd była dostępna jedynie w Wielkiej Brytanii i Francji. Możliwe są do zgarnięcia zniżki, rabaty oraz częściowy zwrot pieniędzy za dokonane zakupy, czyli to, co lubimy najbardziej.

Revolut Rewards

Revolut Rewards to nagrody, jakie możemy zdobyć za korzystanie z Revoluta przy codziennych zakupach. Na podstawie nich aplikacja Revolut zaproponuje nam spersonalizowane zniżki w wybranych sklepach oraz oferty zwrotu części zapłaconej kwoty. Aby otrzymać zwrot części pieniędzy, musimy oczywiście zapłacić kartą Revolut. Na razie zniżki dostępne są w sklepach: W.KRUK, Wittchen, SMYK, Sephora, New Balance oraz The Body Shop. 

Jak skorzystać z nagród?

Skorzystanie ze zniżek i cashbacku jest dziecinnie proste. Wystarczy w aplikacji Revolut przejść do zakładki Widżety, a tam Nagrody. Z listy dostępnych zniżek należy wybrać tę, która nas interesuje i odczytać kod zniżkowy. Otrzymany kod należy wykorzystać w trakcie dokonywania płatności. Jeśli kod zniżkowy nie jest widoczny, a w aplikacji mamy informację o zniżce, to zostanie ona automatycznie naliczona w trakcie płatności kartą Revolut. W przypadku zwrotu części zapłaconej kwoty użytkownik otrzyma odpowiedni procent zapłaconej ceny w ciągu 90 dni od dokonania płatności. Należy pamiętać, że tutaj również wymagane jest zapłacenie kartą Revolut. 

revolut rewards

Haczyk

Gdzie jest haczyk? W dostępności. Aktualnie nagrody dostępne są tylko i wyłącznie dla użytkowników płatnych planów, czyli Premium oraz Metal. Przypominam, że plan Premium kosztuje miesięcznie 29,99 zł, a Metal 49,99 zł. Zmartwieni użytkownicy kont darmowych? Spokojnie. Pożyjemy, zobaczymy, może takie bonusy pojawią się też w darmowej opcji. 

Źródło: Revolut