Revolut Rewards już w Polsce - rabaty oraz częściowy zwrot pieniędzy za dokonane zakupy, czyli to, co lubimy najbardziej

Opublikowano 9.07.2020 6:55 -


Revolut uruchomił w Polsce usługę Rewards, która dotąd była dostępna jedynie w Wielkiej Brytanii i Francji. Możliwe są do zgarnięcia zniżki, rabaty oraz częściowy zwrot pieniędzy za dokonane zakupy, czyli to, co lubimy najbardziej.

Uwielbiamy korzystać z promocji. Na słowa "zniżka” i “promocja” reagujemy, jak na wieść o wygranym meczu polskich piłkarzy. Dla nas “rabat” (lub “Rabat”, bez względu na pisownię) w pierwszej chwili nie kojarzy się ze stolicą Maroka, tylko z tym, że możemy coś kupić po niższej niż zwykle cenie, nawet jeśli tego kompletnie nie potrzebujemy. Skoro lubimy kupować taniej, a w Polsce z Revolut korzysta 1 mln osób, to fintech ma dla nas nowe, ciekawe rozwiązanie. Jest nim Rewards. Chcecie skorzystać? To wiedzcie, że czai się za nią jeden haczyk.

Revolut Rewards

Revolut Rewards to nagrody, jakie możemy zdobyć za korzystanie z Revoluta przy codziennych zakupach. Na podstawie nich aplikacja Revolut zaproponuje nam spersonalizowane zniżki w wybranych sklepach oraz oferty zwrotu części zapłaconej kwoty. Aby otrzymać zwrot części pieniędzy, musimy oczywiście zapłacić kartą Revolut. Na razie zniżki dostępne są w sklepach: W.KRUK, Wittchen, SMYK, Sephora, New Balance oraz The Body Shop. 

Jak skorzystać z nagród?

Skorzystanie ze zniżek i cashbacku jest dziecinnie proste. Wystarczy w aplikacji Revolut przejść do zakładki Widżety, a tam Nagrody. Z listy dostępnych zniżek należy wybrać tę, która nas interesuje i odczytać kod zniżkowy. Otrzymany kod należy wykorzystać w trakcie dokonywania płatności. Jeśli kod zniżkowy nie jest widoczny, a w aplikacji mamy informację o zniżce, to zostanie ona automatycznie naliczona w trakcie płatności kartą Revolut. W przypadku zwrotu części zapłaconej kwoty użytkownik otrzyma odpowiedni procent zapłaconej ceny w ciągu 90 dni od dokonania płatności. Należy pamiętać, że tutaj również wymagane jest zapłacenie kartą Revolut. 

revolut rewards

Haczyk

Gdzie jest haczyk? W dostępności. Aktualnie nagrody dostępne są tylko i wyłącznie dla użytkowników płatnych planów, czyli Premium oraz Metal. Przypominam, że plan Premium kosztuje miesięcznie 29,99 zł, a Metal 49,99 zł. Zmartwieni użytkownicy kont darmowych? Spokojnie. Pożyjemy, zobaczymy, może takie bonusy pojawią się też w darmowej opcji. 

Źródło: Revolut

Wieści z Rozładowani.pl