W tym miesiącu najpopularniejszą treścią był wpis o tym Jak usunąć ankiety?, który zyskał 170 kliknięc przycisku Lubię to i który odpowiedzialny jest za widoczną na wykresie szpicę. Jak wyglądała oglądalność? We wrześniu 3 600 użytkowników i ponad 7 000 odsłon. Październik zdeklasował poprzedni miesiąca osiągając: 7 800 użytkowników i 14 500 odsłon. Niestety ze względu na wzmożony ruch bezpośrednio z wyników wyszukiwania Google, spadł współczynnik odrzuceń, średnia ilość czasu na stronie i stosunek ilości odsłon do 1 użytkownika.

Sumiennie staram się także realizować wyniki, które naświetliły się w sondzie. Mam nadzieje, że będzie nas jeszcze więcej i więcej póki nie zyskam inwestora, sprzedam udziały i będę milionerem ;-) a tak na poważnie, to wielokrotnie spadała mobilizacja i chęć , sam już nie zliczę ile razy rezygnowałem z prowadzenia bloga. Patrząc na wyniki wiem, że ma to sens i że podobne sytuacje się nie zdarzą. Dziękuje :-)

PS. Obiecany konkurs za 100 fanów na FB odbędzie się z pewnością lecz nieco później. Powód? Negocjacje, które prowadziłem z jednym ze sponsorów padły, ze względu na nieracjonalne wymagania jednej ze stron ;) Niestety zmuszony jestem szukać nowego parntera, ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Stay tuned