Rekordowy miesiąc na blogu - wzrost oglądalności o ponad 100%

Rekordowy miesiąc na blogu – wzrost oglądalności o ponad 100%

Opublikowano 1.11.2011 12:50 -Miesiąc październik zapisał się dla mnie na kartach historii mojego bloga. Oglądalność w tym miesiącu nie dość, że przekroczyła magiczną granicę oglądalności to wzrosła o ponad 100% w zestawieniu z miesiącem wrześniem. Doskonale prezentuje to powyższe zestawienie, październik w kolorze niebieskim a wrzesień w pomarańczowym. Ogromna przyjemność dla mnie jak może dla reszty redaktorów ;-) ale przede wszystkim wielki i ogromny kop mobilizacyjny do tego by pisać dalej.

W tym miesiącu najpopularniejszą treścią był wpis o tym Jak usunąć ankiety?, który zyskał 170 kliknięc przycisku Lubię to i który odpowiedzialny jest za widoczną na wykresie szpicę. Jak wyglądała oglądalność? We wrześniu 3 600 użytkowników i ponad 7 000 odsłon. Październik zdeklasował poprzedni miesiąca osiągając: 7 800 użytkowników i 14 500 odsłon. Niestety ze względu na wzmożony ruch bezpośrednio z wyników wyszukiwania Google, spadł współczynnik odrzuceń, średnia ilość czasu na stronie i stosunek ilości odsłon do 1 użytkownika.

Sumiennie staram się także realizować wyniki, które naświetliły się w sondzie. Mam nadzieje, że będzie nas jeszcze więcej i więcej póki nie zyskam inwestora, sprzedam udziały i będę milionerem ;-) a tak na poważnie, to wielokrotnie spadała mobilizacja i chęć , sam już nie zliczę ile razy rezygnowałem z prowadzenia bloga. Patrząc na wyniki wiem, że ma to sens i że podobne sytuacje się nie zdarzą. Dziękuje :-)

PS. Obiecany konkurs za 100 fanów na FB odbędzie się z pewnością lecz nieco później. Powód? Negocjacje, które prowadziłem z jednym ze sponsorów padły, ze względu na nieracjonalne wymagania jednej ze stron ;) Niestety zmuszony jestem szukać nowego parntera, ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze. Stay tuned

Wieści z Rozładowani.pl