Ostatnio Jakub sporo pisał dla Was o nowościach realme. Testował też nowe realme 8 oraz jego wersję Pro. To nie są jedyne gorące produkty tego producenta. Już niedługo (na niektórych rynkach już teraz) będzie można kupić nowy smartwatch realme Watch 2 Pro. Nie dość, że powinien być całkiem przystępny cenowo, to ma chyba wszystko, czego moglibyśmy od niego oczekiwać.

Nowy realme Watch 2 Pro – 14 dni działania, GPS, saturacja i wiele więcej!

Informacje, które Wam przekazuje to nie plotka. Smartwatch zadebiutował już na kilku rynkach. Malezyjska strona tego producenta zdradza też oficjalną specyfikację, cechy produktu oraz cenę na tamtejszym rynku. Zacznijmy od końca, bo jedna z kluczowych spraw. Nowy realme Watch 2 ProPro kosztuje 299 Ringgitów malezyjskich, co przekłada się na 265 zł. Oczywiście ta cena na rynku europejskim pewnie zostanie powiększona o podatki i inne koszty, mimo to i tak nadal niezła okazja! Zwłaszcza gdy przyjrzymy się detalom.

realme Watch 2 Pro

Smartwatch realme ma wyświetlacz w postaci kwadratu, który ma przekątną aż 4,4 cm. Ten 1.75-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość 320 × 385. pikseli, jasności 600 nitów i odświeżaniu 30 klatek na sekundę. Firma chwali się, że wyświetlacz jest aż o 56% większy niż u poprzednika (1,4 cala).

Watch 2 Pro ma na pokładzie nowy, bardziej precyzyjny GPS, który pomoże monitorować aż 90 zaprogramowanych aktywności. Bateria urządzenia również urosła, teraz to 390 mAh. Pozwalać to ma na aż 14 dni czasu pracy. Nowy realme Watch Pro 2 mierzy saturację krwi oraz tętno serca. Odczyt tętna ma precyzję urządzeń medycznych i pozwala na pełny, 24-godzinowy odczyt.

Nowy wyświetlacz to też nowe tarcze zegarka. Jest ich ponad sto. Wiele z nich jest całkiem nowych, jak animowane tarcze lub te od Grafflex – południowo koreańskiego artysty ulicznego. Na koniec warto wspomnieć, że smartwatch realme zadebiutuje w dwóch odcieniach – czerni, oraz jasnej szarości. Oczywiście zegarek jest wodoodporny i spełnia normę IP68. Nie zapomniano też o innych funkcjach jak powiadomienia o połączeniach, wiadomościach czy monitach z aplikacji, sterowaniu odtwarzaczem muzycznym, spuście aparatu fotograficznego, przypomnieniach o ruchu i nawodnieniu, medytacjach oraz opcji odnajdywania telefonu. Nad połączeniem z telefonem czuwa tradycyjnie aplikacja realme Link.