Premiera dobrego smartfona w jeszcze lepszej promocji. Realme GT Master Edition już od 1499 zł!

Realme GT był wydarzeniem tego roku i na pewno krokiem milowym w historii Realme. Twórcy w końcu pierwszy raz pokazali smartfon, który w 100% może nosić miano flagowca.

Już podczas jego premiery mówiono otwarcie, że Realme GT to dopiero początek świetnie zapowiadającej się serii wydajnych urządzeń GT.  Nie sądziłem, że faktycznie zobaczymy tak szybko i tak dobre urządzenia.

R E K L A M A

Realme GT Master Edition

Realme GT Master Edition

Realme podeszło do tematu projektowania Realme GT Master Edition na poważnie, ponieważ nie jest to tylko odchudzony GT, a odrębny projekt z własnym zamysłem. Realme GT Master Edition oferowany będzie na polskim rynku w 3 wersjach wykończenia” białym matowym, czarnym oraz szarym z wegańską skórą i designem nawiązującym do torby podróżniczej. Niezależnie od tego który kolor bazowy wybierzecie, będziecie zadowoleni i zadowolone z niebanalnego wykończenia. Nawet z pozoru nudny biały mat wyróżnia się mocną bielą, której próżno szukać u konkurencji.

Specyfikacja Realme GT Master Edition była już znana wcześniej, ale przypomnijmy sobie co drzemie wewnątrz nowego Realme. Sercem jest Qualcomm Snapdragon 778 z modemem 5G, które otrzymało wydajne chłodzenie rodem z Realme GT, czyli komorą parową.

Na nasz rynek trafią wersje 6 GB RAM/128 GB i 8 GB RAM/256 GB z pamięcią UFS 2.2. Wyświetlacz to sAMOLED w rozmiarze 6,4″ i rozdzielczości Full HD+. Co więcej, oferuje on 120 Hz, wysoką jasność do 1000 nitów oraz czytnik linii papilarnych. Realme nie zapomniało o topowej baterii o pojemności 4300 mAh z ładowaniem 65 W.

realme gt me 5

Za zestaw foto w Realme GT Master Edition odpowiada matryca główna o rozdzielczości 64 Mpx oraz 8-megapikselowa szerokokątna. Z frontu znajdziemy 32-megapikselowy aparat do selfie. Jest to dość klasyczny zestaw jak dla średniaka, ale Realme postarało się o jeszcze lepszą optymalizację jego pracy. Zdecydowano się również dodać tryb uliczny, który jest czymś pomiędzy zwykłym a profesjonalnym. O słuszności implementacji tego trybu przekonamy się podczas testów naszego egzemplarza Realme GT Master Edition.

realme gt me 3

Ceny Realme GT Master Edition

Przejdźmy do tego, ile nam przyjdzie zapłacić za tę nową zabawkę. Okazuje się, że całkiem rozsądną kwotę, a jeżeli się pośpieszycie to i bardzo dobrą:

  • Realme GT ME 6/128GB – 1499 zł
  • Realme GT ME 8/256GB – 1799 zł

Jeżeli jednak zdecydujecie się na zakup jeszcze dziś, mocniejszą wersję można nabyć za 1599 zł. Jak już wspomniałem, w tej cenie jest to bardzo dobry zakup, a szczególnie w wersji z wegańską skórą. Pozostaje zatem pytanie – czy już zamówiłeś swojego Realme GT Master Edition?