Realme GT jest hitem? Poczekajcie na tę premierę!

Realme zapowiadało od początku, że model GT jest tylko początkiem świetnie zapowiadających się urządzeń z wyższej półki. Dziś, raptem miesiąc po polskiej premierze realme GT, dotarły do nas sprawdzone informacje o nadchodzących realme GT Master Edition oraz realme GT Explorer Master Edition. Ten drugi mi się szczególnie spodobał.

Realme GT Explorer Master Edition

Realme GT Explorer Master Edition o oznaczeniu RMX3366 niewiele się różni od wersji klasycznej realme GT ME. Najwięcej różnic jest na zewnątrz, bowiem wykończenie plecków jest inne, z charakterystycznymi paskami przypominającymi wojskowe pakunki. Wystąpi on w 2 kolorach również z palety wojskowych barw.

R E K L A M A

Realme GT Explorer ME będzie wyposażony w 6,55-calowy płaski wyświetlacz Full HD+ AMOLED z kamerą ukrytą w oczku, procesor Snapdragon 870 i nawet 12 GB RAM. Specyfikacja mówi również o pamięci wewnętrznej aż 512 GB, Androidzie 11 oraz ładowaniu 65 W.

Z tyłu zagoszczą 3 aparaty, z czego główny z nich będzie miał 64 Mpx. Wydaje mi się, że cała rodzina urządzeń realme GT będzie miała taki sam zestaw matryc albo przynajmniej bardzo zbliżony do siebie.

Jak się wam zatem podoba realme GT dla podróżników? Ja prosiłbym jeszcze o wodoszczelność, ale na razie o tym cisza.

Realme GT ME (Master Edition)

Realme GT ME ma być typowym, tańszym zamiennikiem dla realme GT. Brak mu będzie finezyjnego wykończenie jak z wersji Extreme albo tego z realme GT. Jest to całkowicie zrozumiałe, skoro celuje ona w niższą półkę cenową. Model bowiem oferowany będzie tylko w jednym kolorze oraz z procesorem Snapdragon 778G zamiast 888. Reszta specyfikacji wydaje się być tożsama z modelem GT: 6,43″ Full HD+ AMOLED z odświeżaniem 120 Hz, do 12 GB RAM i nawet 256 GB pamięci wewnętrznej. Zestaw aparatów to dobrze znany 64 Mpx + 8 Mpx (szerokokątny) + 2 Mpx. Ten model, pomimo pewnych cięć, również oferuje 65 W.

Realme GT ME

Oba modele mają mieć swoją globalną premierę już niedługo, bo 21 lipca. Czy trafią one do Polski, tego nie wiadomo. Ja z chęcią przygarnąłbym do testów wersję Explorer ME.

Realme GT to objawienie 2021 roku! Podsumowanie testów


Posłuchaj nas!