ORealme 7 i 7 Pro wiedzieliśmy już wcześniej. Ich specyfikacja, choć może nie przyśpiesza bicia serca, jest poprawna i wystarczająca do trudów dnia codziennego. To, co pozostawało niewiadome to ceny na lokalnym rynku. W przedziale 800-1300 zł (bo tyle przyjdzie nam zapłacić za nowe Realme), każde 100 zł różnicy może przeważyć szale na niekorzyść i pogrążyć sprzedaż. Jak zatem wypada Reame 7 i 7 Pro na tle innych?

Realme 7

Podstawowy model to raczej delikatne odświeżenie modelu Realme 6. Dużo więcej w nich podobieństw niż między wersjami Pro. Również i ta wersja ma znacząco większą konkurencję wśród innych producentów. W ostatnim czasie mamy wysyp naprawdę ciekawych telefonów do ok. 1000 zl. Do tego grona zdecydowanie dołączył Realme 6, który testujemy w ramach DailyWeb.

Realme 7 na pewno urwie kawałek tortu Xiaomi – pierwsze wrażenia

Za ten telefon z procesorem Helio i odświeżaniem 90Hz przyjdzie nam zapłacić:

  • 799 zł – 4GB RAM + 64 GB ROM
  • 899 zł – 6GB RAM + 64 GB ROM
  • 1099 zł – 8GB RAM + 128 GB ROM

Cieszy fakt możliwości zakupu wersji 4/64 w jeszcze niższej cenie. Nie każdy potrzebuje 6 GB pamięci RAM, choć można uznać to aktualnie za standard, a 100 zł różnicy może pomóc podjąć decyzję. Dostępne od 21 października.

Realme 7 Pro

Wersja Pro wydaje się dużo bardziej atrakcyjna za sprawą wyświetlacza SuperAmoled, procesora Snapdragon, aparatu 64 Mpx i szybkiego ładowania 65W. To i kilka więcej szczegółów znacznie odróżniają wersję Pro od standardowej. Również te cechy powodują, że Realme 7 Pro ma znacznie mniej równych konkurentów. Więcej o tym modelu będzie mógł powiedzieć redakcyjny kolega Daniel, bo ten model również wylądował u nas na testach.

Za Realme 7 Pro z 8 GB pamięci RAM oraz 128 GB pamięcią na pliki przyjdzie nam zapłacić 1299 zł. Do 13.11 dostaniemy w zestawie inteligentną opaskę Realme za złotówkę.

Nowe modele Realme 7 to wybór, który nie może być zły. Są to dobre i wytrzymałe urządzenia, które otrzymały certyfikatem TUV, na wytrzymałość konstrukcji. Co więcej, w standardzie otrzymujemy 3 lata gwarancji i 2 miesiące na wymianę telefonu. Ciekawie, prawda?


Posłuchaj nas!