Problemem tym są opóźnienia w przesyłaniu dźwięku podczas grania na telefonie. Ponoć problem mają z tym wszystkie słuchawki TWA, które są na rynku. Nawet najdroższe konstrukcje. Ja musiałem mieć jakieś zepsute testowe Sennheisery Momentum True Wireless, bo nie zauważyłem w nich lagów podczas gry. Mniejsza o to, Razer zapowiada, że ich słuchawki stworzono tak, by dźwięk idealnie synchronizował się z tym, co widzimy na ekranie.

Razer Hammerhead True Wireless Earbuds

Razer Hemmerhead True Wireless Earbuds nie „lamią”!

Słuchawki Razera opracowano tak, by wyeliminować opóźnienia dźwięku między wyświetlaną akcją na telefonie a tym, co słyszymy w słuchawkach. Udało się dzięki zastosowaniu BT w wersji 5.0 oraz autorskich modyfikacji. Warto jednak pamiętać, że najlepsze efekty uzyskuje się, włączając tryb gry za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na Android oraz iOS. Wtedy maksymalne opóźnienia wynoszą jedynie 60 ms. Aplikacja pozwala też na wydawanie głosowych komend (nie wiem, co miałyby robić) oraz aktualizację oprogramowania słuchawek.

Razer Hammerhead True Wireless Earbuds

To, co wyróżnia słuchawki Hammerhead True Wireless Earbuds to stonowana stylistyka. Czarne słuchawki akcentuje zielone logo na kopułkach. W przypadku innych słuchawek tego producenta logo świeciło na zielono — niestety nie wiem, czy tak jest i w tym przypadku.

Razer Hammerhead True Wireless Earbuds

Mam dobre zdanie o słuchawkach Razera, wyrobiłem je sobie po teście rewelacyjnych Razer Hammerhead ANC USB-C. Mam wrażenie, że nowe słuchawki muszą całkiem nieźle grać. Zastosowano w nich rekordowo duże przetworniki o średnicy aż 13 mm. Słuchawki spełniają normę odporności IPX4, czyli niestraszny im pot i lekki deszcz. Ich bateria pozwala na tylko 3 godziny działania, ale jak podaje producent, ich etui wydłuży ten czas o kolejne 13. Nie znamy ceny słuchawek w naszym kraju, ale na można je nabyć na stronie producenta w cenie 99 dolarów.

Źródło: strona producenta.