Razer ucina kable od swoich popularnych urządzeń przeznaczonych dla graczy. Razer BlackShark V2 Pro, DeathAdder V2 Pro oraz BlackWidow V3 Pro to najnowsze propozycje bezprzewodowych urządzeń dedykowanych graczom.

Każdy gracz niewątpliwie zna markę Razer i jej produkty. Do portfolio producenta dołączają nowe, tym razem bezprzewodowe. Firma podaje, że wielokrotnie użytkownicy prosili o wersje bezprzewodowe popularnych urządzeń. Prezentując nowy sprzęt, Razer chwali się, że produkty wyposażone są w technologię HyperSpeed Wireless. Ma ona być o 25% szybsza w porównaniu do innych technologii bezprzewodowych. Firma wskazuje, że udało się osiągnąć opóźnienie na poziomie 195 mikrosekund.

Razer BlackWidow V3 Pro

Razer BlackWidow V3 Pro

Najnowsza wersja klawiatury BlackWidow wyposażona została w baterię, której żywotność ma pozwolić na blisko 200 godzin użytkowania. Producent podaje, że klawisze mają wbudowane silikonowe tłumiki dźwięku. Dzięki temu będą one cichsze, w porównaniu do poprzednich modeli. Na wytrzymałość klawiatury ma wpływać zastosowanie aluminiowej ramy. Łatwiejsze korzystanie z multimediów umożliwić mają klawisze multimedialne wraz z cyfrowym pokrętłem. Z kolei pisanie na klawiaturze ma być wygodniejsze, dzięki wyposażeniu w podpórkę. Razer BlackWidow V3 Pro można będzie podłączyć do komputera za pośrednictwem wspomnianej już technologii HyperSpeed Wireless, z wykorzystaniem Bluetooth (możliwe jest wtedy podłączenie do 3 urządzeń), a poprzez kabel USB-C. Klawiatura jest już dostępna w sprzedaży, a jej cena to 229.99 Dolarów.

Razer DeathAdder V2 Pro

Razer DeathAdder V2 Pro

Na pokładzie myszki DeathAdder V2 Pro znajduje się czujnik optyczny 20 000 DPI Focus+. Urządzenie, podobnie, jak klawiatura, może komunikować się z komputerem poprzez HyperSpeed Wireless, Bluetooth oraz USB-C. W trybie HyperSpeed Wireless bateria pozwala na 120 godzin użytkowania. Kiedy podłączymy myszkę za pośrednictwem Bluetooth, będzie ona mogła pracować przez 70 godzin. Razer podaje, że optyczne przełączniki wytrzymają 70 milionów kliknięć. Razer DeathAdder V2 Pro wyceniono na 129.99 Dolarów.

Razer BlackShark V2 Pro

Razer BlackShark V2 Pro

Trzecim bezprzewodowym produktem Razera, który trafił właśnie do sprzedaży, są słuchawki BlackShark V2 Pro. To ulepszona wersja BlackShark V2 w zakresie obudowy mikrofonu oraz dodatkowej komory głośnikowej. Producent podaje, że słuchawki będą mogły pracować na baterii przez 24 godziny. Natomiast zasięg bezprzewodowy to 12 m. Cena Razer BlackShark V2 Pro to 179.99 dolarów.

Źródło: Razer