rakuten nie jest jeszcze w Polsce aż tak znany, jednak korzysta z niego wierna grupa użytkowników. Serwis stale rozbudowuje swoją bibliotekę, a nowe filmy można tam wypożyczyć już od 9,99 zł. Przejrzałem katalog pozycji i wybrałem te, moim zdaniem, najciekawsze. Większość filmów dostępnych jest w jakości UHD. Aplikacja dostępna jest na Smart TV.

Iron Man – 7,99 zł

Ranny w nieoczekiwanym ataku wroga na obcym terytorium, multimiliarder i przemysłowiec Tony Stark konstruuje supernowoczesną zbroję i przysięga bronić świata jako Iron Man. Prosto ze stron legendarnego komiksu, Iron Man to człowiek, który w przeciwieństwie do innych superbohaterów stał się, a nie urodził się bohaterem.

Kung Fu Panda 3 – 9,99 zł

Po i Potężna Piątka wracają w przezabawnej komedii dla całej rodziny! Gdy Po trafia do tajemniczej, rajskiej wioski zamieszkanej przez beztroskie, lubiące zabawę i troszkę niezdarne pandy, postanawia dokonać niemożliwego – wytrenować je, stworzyć armię i pokonać złowrogiego Kaia, który przemierza Chiny, by zniszczyć wszystkich mistrzów kung-fu.

Wężowe Wzgórza – 9,99 zł

Thriller, którego akcja rozgrywa się w Appalachii. Tam pastor Lemuel Childs przewodzi odizolowanej od świata społeczności, która poskramia jadowite węże by zyskać w oczach Boga. Córka pastora, Mara, przygotowuje się do swojego ślubu i przypadkiem odkrywa sekret, przez który będzie zmuszona zmierzyć się ze śmiercionośną tradycją kościoła swojego ojca.

Natręt – 9,99 zł

Film Natręt opowiada historię Scotta Russella i Annie Russell, młodego małżeństwa, które marzy o kupnie domu, gdzie będą mogli wychować swoje przyszłe dzieci. Kiedy jednak w końcu udaje im się kupić dom w Napa Valley, ich spokojne życie zakłóca tajemniczy sprzedawca (Dennis Quaid). Małżeństwo przekonuje się, że ma on inne zamiary niż tylko sprzedaż domu.

Spider-Man: Daleko Od Domu – 9,99 zł

Peter Parker powraca jako Spider-Man w nowym filmie „Spider-Man: Daleko od domu”. Nasz superbohater z sąsiedztwa przyłącza się do swych najlepszych przyjaciół – Neda, MJ i reszty, by wspólnie wyruszyć na europejskie wakacje. A jednak plan porzucenia wcielenia Spider-Mana na kilka tygodni nie udaje się, kiedy Peter – z wielkimi oporami – decyduje się pomóc Nickowi Fury’emu odkryć sekret tajemniczych ataków, które pustoszą kontynent.

Aladyn (2019) – 9,99 zł

Disney przedstawia zapierającą dech w piersiach aktorską adaptację klasycznej animacji – Aladyn. To ekscytująca opowieść o uroczym złodziejaszku Aladynie, dzielnej księżniczce Dżasminie oraz Dżinie, od którego może zależeć przyszłość ich obojga. W filmie w reżyserii Guya Ritchie zobaczymy całą plejadę gwiazd, w tym Willa Smitha w roli niesamowitego Dżina, Menę Massouda jako nieustraszonego Aladdyna i Naomi Scott w roli pięknej i odważnej księżniczki Agrabahu – Dżasminy.

Rocketman – 8,99 zł

Jego muzyka inspiruje, a życie zaskakuje. Rocketman to jedyna w swoim rodzaju muzyczna uczta z najlepszymi utworami Eltona Johna w roli głównej. Odkryj jak nieśmiały chłopak z małego miasta stał się jedną z największych ikon rocka. To spektakularny i elektryzujący film z gwiazdorską obsadą, w którym nie brak wspaniałych występów, i który w niczym nie przypomina innych filmów.

Yesterday – 14,99 zł

Kiedy zyskuje sławę, przedstawiając piosenki Wspaniałej Czwórki jako własne, Jack staje przed ryzykiem utraty Ellie (Lily James) — jedynej osoby, która go kochała i wierzyła w niego od samego początku. Zanim drzwi do jego starego życia zamkną się na zawsze, Jack musi zdecydować, czy miłość jest wszystkim, czego mu w życiu potrzeba. W tej rock’n’rollowej komedii romantycznej w reżyserii zdobywcy Oscara, Danny’ego Boyle’a i nominowanego do Oscara scenarzysty, Richarda Curtisa, występują również Kate McKinnon i Ed Sheeran.

/opisy pochodzą z Rakuten.tv/


Posłuchaj nas!